«На гастролях в Микитянах» Іван Нечуй-Левицький

«На гастролях в Микитянах» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1076 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «На гастролях в Микитянах» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Книга «На гастролях в Микитянах» написана таким відомим українським письменником, як Іван Нечуй-Левицький. Повість побачила світ у 1903 році та мала колосальний успіх, адже змальовувала реалії тогочасного суспільства. На відміну від інших письменників, Нечуй-Левицький ставить наголос на характерах людей, соціальному побуті та показі героїв в умовах зіткнення з соціальними умовами.

Автор, якого вважають видатним майстром художньої прози, описує життя простого люду в тодішній Україні. Твір розкриває соціально-побутову тему, в центрі якої стоїть людина, з усіма її страхами, проблемами та трагедіями. Автор тонко змальовує те, як жив український народ в другій половині ХIХ століття.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «На гастролях в Микитянах» Івана Нечуя-Левицького українською мовою, то поринете в часи, коли селянство та заробітчани масово покидали свої домівки через злиднів, голоду та холоду, тікаючи на роботу в рибні промисли та фабрики. У своїй повісті Нечуй-Левицький зміг вдало показати суспільне життя та зрушення, які коїлись в головах тогочасного населення.

Скачати книгу «На гастролях в Микитянах» Івана Нечуя-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «На гастролях в Микитянах» Івана Нечуя-Левицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «На гастролях в Микитянах» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «На гастролях в Микитянах» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *