«На гастролях в Микитянах» Іван Нечуй-Левицький

«На гастролях в Микитянах» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
513 переглядів
513 переглядів

Про книгу «На гастролях в Микитянах» Івана Нечуя-Левицького

Книга «На гастролях в Микитянах» написана таким відомим українським письменником, як Іван Нечуй-Левицький. Повість побачила світ у 1903 році та мала колосальний успіх, адже змальовувала реалії тогочасного суспільства. На відміну від інших письменників, Нечуй-Левицький ставить наголос на характерах людей, соціальному побуті та показі героїв в умовах зіткнення з соціальними умовами.

Автор, якого вважають видатним майстром художньої прози, описує життя простого люду в тодішній Україні. Твір розкриває соціально-побутову тему, в центрі якої стоїть людина, з усіма її страхами, проблемами та трагедіями. Автор тонко змальовує те, як жив український народ в другій половині ХIХ століття.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «На гастролях в Микитянах» Івана Нечуя-Левицького українською мовою, то поринете в часи, коли селянство та заробітчани масово покидали свої домівки через злиднів, голоду та холоду, тікаючи на роботу в рибні промисли та фабрики. У своїй повісті Нечуй-Левицький зміг вдало показати суспільне життя та зрушення, які коїлись в головах тогочасного населення.

Скачати книгу «На гастролях в Микитянах» Івана Нечуя-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «На гастролях в Микитянах» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «На гастролях в Микитянах» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *