«На глухім шляху» Микола Хвильовий

«На глухім шляху» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
585 переглядів
585 переглядів

Про книгу «На глухім шляху» Миколи Хвильового

За час свого становлення, як письменника, талановитий український класик Микола Хвильовий встиг поекспериментувати з різними літературними напрямами. Особливо близькою автору була азіатська література епохи пізнього Ренесансу. В ній письменник бачив майбутнє своєї кар’єри та часто використовував її елементи в своїх шедеврах.

В майстерності та бажанні автора привнести щось нове в свої твори ви переконаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «На глухім шляху» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

На сторінках новели дуже тісно переплітаються ідеї відродження та самостійності. Автор емоційно закликає читачів до єдності та відновлення української національності, стверджує про необхідність єднання населення в одне ціле, єдиний кулак, що зможе примусити владу подарувати Україні свободу.

Як і пасує революціонеру, класик шукає натхнення в історії нації, часах, коли в Україні зародилось та процвітало козацтво. Микола Хвильовий не раз звертається до прикладів зарубіжної історії, де також були свої герої та визволителі. Автор вірить, що дух хоробрих предків є в кожному з його сучасників. Достатньо лише іскри, котра розпалить жагу до рішучих дій.

З чого варто почати боротьбу? Як підштовхнути людей до об’єднання? Дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «На глухім шляху» Миколи Хвильового українською мовою.

Завантажити безкоштовно книгу «На глухім шляху» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «На глухім шляху» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *