«На глухім шляху» Микола Хвильовий

«На глухім шляху» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1006 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «На глухім шляху» Миколи Хвильового (анотація)

За час свого становлення, як письменника, талановитий український класик Микола Хвильовий встиг поекспериментувати з різними літературними напрямами. Особливо близькою автору була азіатська література епохи пізнього Ренесансу. В ній письменник бачив майбутнє своєї кар’єри та часто використовував її елементи в своїх шедеврах.

В майстерності та бажанні автора привнести щось нове в свої твори ви переконаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «На глухім шляху» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

На сторінках новели дуже тісно переплітаються ідеї відродження та самостійності. Автор емоційно закликає читачів до єдності та відновлення української національності, стверджує про необхідність єднання населення в одне ціле, єдиний кулак, що зможе примусити владу подарувати Україні свободу.

Як і пасує революціонеру, класик шукає натхнення в історії нації, часах, коли в Україні зародилось та процвітало козацтво. Микола Хвильовий не раз звертається до прикладів зарубіжної історії, де також були свої герої та визволителі. Автор вірить, що дух хоробрих предків є в кожному з його сучасників. Достатньо лише іскри, котра розпалить жагу до рішучих дій.

З чого варто почати боротьбу? Як підштовхнути людей до об’єднання? Дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «На глухім шляху» Миколи Хвильового українською мовою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «На глухім шляху» Миколи Хвильового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «На глухім шляху» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «На глухім шляху» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *