«На косі» Олесь Гончар

«На косі» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
906 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «На косі» Олеся Гончара (анотація)

Книга «На косі» Олеся Гончара є новелою, де утверджуються гуманістичні ідеали, такі як любов, добро та людяність. Справжній захисник мови та культури рідної землі, шанувальник історичного українського коріння, письменник мав справжній талант у володінні словом і міг підібрати такі вислови, які несли в собі код нації.

Частина суходолу ― обмежена необжита коса, відділена від степу, простягалась у відкритий океан. Там є велика кількість пташиних гнізд, які жодна людина не руйнує; чисте, не отруєне повітря; єдність життя, де відчуваєш себе елементом чогось значущого — складової цієї блакитної вічності.

Невеличка дівчача ручка одне за одним надіває на ніжки птахів легесенькі кільця з алюмінію — то є наче талісман, як символ об’єднання людей та птахів, який дає надію, що не буде їм смерті від людської руки.

Твори українського письменника Олеся Гончара, наче кисень, потрібні народові для виховання справжньої громадянської мужності, мудрості, етики та моралі у взаємовідносинах.

Ви маєте змогу читати онлайн книгу «На косі» Олеся Гончара українською мовою. Також читачі можуть скачати книгу «На косі» Олеся Гончара безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в електронній бібліотеці нашого сайту в доступних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «На косі» Олеся Гончара українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «На косі» Олеся Гончара українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «На косі» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *