«На косі» Олесь Гончар

«На косі» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1377 переглядів

Короткий зміст книги «На косі» Олеся Гончара (анотація)

Книга «На косі» Олеся Гончара є новелою, де утверджуються гуманістичні ідеали, такі як любов, добро та людяність. Справжній захисник мови та культури рідної землі, шанувальник історичного українського коріння, письменник мав справжній талант у володінні словом і міг підібрати такі вислови, які несли в собі код нації.

Частина суходолу ― обмежена необжита коса, відділена від степу, простягалась у відкритий океан. Там є велика кількість пташиних гнізд, які жодна людина не руйнує; чисте, не отруєне повітря; єдність життя, де відчуваєш себе елементом чогось значущого — складової цієї блакитної вічності.

Невеличка дівчача ручка одне за одним надіває на ніжки птахів легесенькі кільця з алюмінію — то є наче талісман, як символ об’єднання людей та птахів, який дає надію, що не буде їм смерті від людської руки.

Твори українського письменника Олеся Гончара, наче кисень, потрібні народові для виховання справжньої громадянської мужності, мудрості, етики та моралі у взаємовідносинах.

Ви маєте змогу читати онлайн книгу «На косі» Олеся Гончара українською мовою. Також читачі можуть скачати книгу «На косі» Олеся Гончара безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в електронній бібліотеці нашого сайту в доступних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «На косі» Олеся Гончара та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «На косі» Олеся Гончара: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «На косі» Олеся Гончара і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «На косі» Олеся Гончара українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «На косі» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *