«На кожум’яках» Іван Нечуй-Левицький

«На кожум’яках» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1049 переглядів
1049 переглядів

Короткий зміст книги «На кожум’яках» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Книга «На кожум’яках» написана таким відомим українським письменником, як Іван Нечуй-Левицький. Твір являє собою комедію, сюжет якої неймовірно насичений та динамічний. Він став основою для комедії Михайла Старицького «За двома зайцями». Автор у своїй п’єсі розкриває соціально-побутову тематику, яка дуже влучно зображає ті реалії життя, в яких проживали головні герої. Твір піднімає проблему соціальної нерівності, висміює життя українських міщан Києва.

Сюжет оповідає про цирульника Свирида Івановича Гострохвостого, який намагається розбагатіти, одружившись на заможній міщанці, адже він випадково дізнається, що за свою негарну дочку її батько дає десять тисяч приданого. Але одночасно Свирид сватається до бідної, але красивої дівчини Оленки, до якої дійсно має почуття.

Чи зможе головний герой провернути таку хитру аферу? Як він буде добиватись свого? Про це ви дізнаєтесь, якщо почнете читати онлайн книгу «На кожум’яках» Івана Нечуя-Левицького українською мовою. На вас чекає неймовірно влучний гумор автора та іронічні описи життя тогочасних заможних людей.

Скачати книгу «На кожум’яках» Івана Нечуя-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «На кожум’яках» Івана Нечуя-Левицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «На кожум’яках» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «На кожум’яках» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *