«На кожум’яках» Іван Нечуй-Левицький

«На кожум’яках» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1749 переглядів

Короткий зміст книги «На кожум’яках» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Книга «На кожум’яках» написана таким відомим українським письменником, як Іван Нечуй-Левицький. Твір являє собою комедію, сюжет якої неймовірно насичений та динамічний. Він став основою для комедії Михайла Старицького «За двома зайцями». Автор у своїй п’єсі розкриває соціально-побутову тематику, яка дуже влучно зображає ті реалії життя, в яких проживали головні герої. Твір піднімає проблему соціальної нерівності, висміює життя українських міщан Києва.

Сюжет оповідає про цирульника Свирида Івановича Гострохвостого, який намагається розбагатіти, одружившись на заможній міщанці, адже він випадково дізнається, що за свою негарну дочку її батько дає десять тисяч приданого. Але одночасно Свирид сватається до бідної, але красивої дівчини Оленки, до якої дійсно має почуття.

Чи зможе головний герой провернути таку хитру аферу? Як він буде добиватись свого? Про це ви дізнаєтесь, якщо почнете читати онлайн книгу «На кожум’яках» Івана Нечуя-Левицького українською мовою. На вас чекає неймовірно влучний гумор автора та іронічні описи життя тогочасних заможних людей.

Скачати книгу «На кожум’яках» Івана Нечуя-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «На кожум’яках» Івана Нечуя-Левицького та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «На кожум’яках» Івана Нечуя-Левицького: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «На кожум’яках» Івана Нечуя-Левицького і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «На кожум’яках» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «На кожум’яках» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *