«На крилах пісень» Леся Українка

«На крилах пісень» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
737 переглядів
737 переглядів

Про книгу «На крилах пісень» Лесі Українки

Книга «На крилах пісень» – це поетична збірка Лесі Українки, що стала першою книгою, яку молода поетеса випустила у такому вигляді. Творіння побачило світ у 1892-му році, а друкували його у Львові. Іван Франко, який ставився до поетеси дуже приязно і завжди захоплювався її творчістю, також брав участь у підготовці і виданні збірки.

Письменниця надсилала старшому товаришу і колезі свої рукописи частинами, а також він безпосередньо контролював складання книжки вже у друкарні, оскільки Леся не могла бути присутня. Якщо читати онлайн книгу «На крилах пісень» Лесі Українки українською мовою, то можна побачити, що до неї увійшли вірші, написані у 1880-х роках, а також декілька поем, які належать до раннього періоду творчості поетеси.

Серед творів є і ті, які Українка присвятила конкретним людям. Наприклад, братові Михайлові, а також членам родини Михайла Комарова. Окремі поетичні шедеври були призначені для Івана Франка, який відігравав у житті письменниці особливу роль. У її віршах відчувається прониклива чуттєвість, ліричність, а разом з тим і сила духу.

Кожен, хто захоче познайомитись ближче з ранніми творами берегині української культури, може скачати книгу «На крилах пісень» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому сайті.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Завантажити безкоштовно книгу «На крилах пісень» Лесі Українки

Рекомендації

Відгуки на книгу «На крилах пісень» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *