«На лезі клинка» Джо Аберкромбі

«На лезі клинка» Джо Аберкромбі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1651 переглядів
1651 переглядів

Про книгу «На лезі клинка» Джо Аберкромбі

Роман «На лезі клинка» – перша частина тетралогії «Перший закон» – середньовічного «темного» фентезі з детективно-пригодницькою начинкою. Джо Аберкромби створив дивовижну фантастичну реальність, що моделює епоху Середньовіччя до найдрібніших деталей з її політичними інтригами та перерозподілом влади, інквізиторськими полюваннями та релігійними війнами.

Починаючи читати онлайн цей гостросюжетний твір, потрапляєш до Союзу – наймогутнішої держави Земного Кола. Проте вона переживає складні часи та знаходиться на межі розколу. Король не в змозі керувати державою, і цим користується підступний Бетод, який оголошує себе новим правителем та погрожує війною всім ворогам завдяки об’єднаним зусиллям північних племен. З метою помсти з півдня наступає войовнича Гуркхульська імперія – ще одна загроза для цілісності Союзу. І тут за справу береться найсильніший з магів Баяз – тільки в нього та його команди є шанс зберегти державу…

Книга «На лезі клинка» вражає незвичною добіркою головних персонажів. Здавалося б, що може зробити кульгавий каліка-інквізитор Занд дан Ґлокта, який також вирішив захопити владу разом з очільником Інквізиції архілектором Сультом. Тим паче що на арену бойових дій та політичних інтриг виступає легендарний Лоґен Дев’ятипалий, чиє ім’я наводить жах на мешканців Півдня, та інші його помічники, серед яких є і несамовита рабиня, і чорний маг, і самозакоханий дворянин. Якщо ви хочете відправитися з цією строкатою командою в самісіньку гущавину смертельно небезпечних пригод, поспішайте скачати «На лезі клинка» Джо Аберкромби.

З перших сторінок книга заводить в сюжетні лабіринти, підкріплюючи інтриги магічними заклинаннями, сценами екшену та похмуро-готичним антуражем цієї темної епохи. Не менш важливим є в цьому романі психологізм – в образах героїв яскраво відчувається їхній внутрішній світ, ставлення до оточення, кожна емоція та мотиви вчинків. Усі прихильники середньовічних гостросюжетних пригод знайдуть цю книгу на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «На лезі клинка» Джо Аберкромбі

Рекомендації

Відгуки на книгу «На лезі клинка» Джо Аберкромбі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *