«На лезі радості» Валентина Михайленко

«На лезі радості» Валентина Михайленко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2240 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «На лезі радості» Валентини Михайленко (анотація)

Валентина Михайленко – сучасна українська письменниця, відома своїми лірично-філософськими віршами й драматичною прозою. Свою побутову повість “На лезі радості” авторка віднесла до детективного жанру, доповнивши її цікавою інтригою та динамічним сюжетом.

Головна героїня твору Леся – звичайна молода жінка з невеличкого містечка, яка має коханого чоловіка та маленьку донечку Марину. Починаючи читати книгу “На лезі радості”, бачиш щасливе та спокійне життя Лесі: дружна родина, люблячий чоловік, налагоджене господарство, багато родичів, з якими у дівчини теплі стосунки. Проте чим далі занурюєшся в побут головної героїні, тим більш загадковою постає ця жінка. І головне питання, що не дає спокою – чому Лесю не любить її свекруха?

Валентина Михайленко присвятила цю книгу Жінці – господині сімейного вогнища, матері та виховательці дітей, невтомній трудівниці, яка готова віддати все заради сімейного благополуччя та рідних людей. І серед всіх цих подвигів червоною ниткою через все життя проходить прагнення до жіночого щастя, пошук справжнього кохання. Добре, якщо на нього натрапляєш одразу і насолоджуєшся ним усе життя. Проте іноді хочеться шаленої пристрасті, а коли вона проходить, залишається тільки порожнеча. Трапляються й інші випадки – доленосне кохання просто не помічаєш та шукаєш чогось надзвичайного.

Всі ці історії трапилися з персонажами книги “На лезі радості” – родичами та знайомими головної героїні та з нею самою. Недаремно ця драматична повість отримала таку назву. Письменниця підкреслює, що відчуття радості може затьмарити очі, а що криється за цією оманою – розсудить лише життя.

Втриматися на цьому лезі, звичайно, можна, проте це потребує неабияких зусиль. Якщо ви хочете прослідкувати за долею Лесі, яка поступово перетворюється з наївної дівчини з палаючими очима й серцем на зрілу та духовно багату жінку, радимо скачати й прочитати цю гостросюжетну драму.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «На лезі радості» Валентини Михайленко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «На лезі радості» Валентини Михайленко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «На лезі радості» Валентини Михайленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *