«На лезі радості» Валентина Михайленко

«На лезі радості» Валентина Михайленко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1241 переглядів
1241 переглядів

Про книгу «На лезі радості» Валентини Михайленко

Валентина Михайленко – сучасна українська письменниця, відома своїми лірично-філософськими віршами й драматичною прозою. Свою побутову повість “На лезі радості” авторка віднесла до детективного жанру, доповнивши її цікавою інтригою та динамічним сюжетом.

Головна героїня твору Леся – звичайна молода жінка з невеличкого містечка, яка має коханого чоловіка та маленьку донечку Марину. Починаючи читати книгу “На лезі радості”, бачиш щасливе та спокійне життя Лесі: дружна родина, люблячий чоловік, налагоджене господарство, багато родичів, з якими у дівчини теплі стосунки. Проте чим далі занурюєшся в побут головної героїні, тим більш загадковою постає ця жінка. І головне питання, що не дає спокою – чому Лесю не любить її свекруха?

Валентина Михайленко присвятила цю книгу Жінці – господині сімейного вогнища, матері та виховательці дітей, невтомній трудівниці, яка готова віддати все заради сімейного благополуччя та рідних людей. І серед всіх цих подвигів червоною ниткою через все життя проходить прагнення до жіночого щастя, пошук справжнього кохання. Добре, якщо на нього натрапляєш одразу і насолоджуєшся ним усе життя. Проте іноді хочеться шаленої пристрасті, а коли вона проходить, залишається тільки порожнеча. Трапляються й інші випадки – доленосне кохання просто не помічаєш та шукаєш чогось надзвичайного.

Всі ці історії трапилися з персонажами книги “На лезі радості” – родичами та знайомими головної героїні та з нею самою. Недаремно ця драматична повість отримала таку назву. Письменниця підкреслює, що відчуття радості може затьмарити очі, а що криється за цією оманою – розсудить лише життя.

Втриматися на цьому лезі, звичайно, можна, проте це потребує неабияких зусиль. Якщо ви хочете прослідкувати за долею Лесі, яка поступово перетворюється з наївної дівчини з палаючими очима й серцем на зрілу та духовно багату жінку, радимо скачати й прочитати цю гостросюжетну драму.

Скачати безкоштово книгу «На лезі радості» Валентини Михайленко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «На лезі радості» Валентини Михайленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *