«На лезі радості» Валентина Михайленко

«На лезі радості» Валентина Михайленко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «На лезі радості» Валентини Михайленко

Валентина Михайленко – сучасна українська письменниця, відома своїми лірично-філософськими віршами й драматичною прозою. Свою побутову повість “На лезі радості” авторка віднесла до детективного жанру, доповнивши її цікавою інтригою та динамічним сюжетом.

Головна героїня твору Леся – звичайна молода жінка з невеличкого містечка, яка має коханого чоловіка та маленьку донечку Марину. Починаючи читати книгу “На лезі радості”, бачиш щасливе та спокійне життя Лесі: дружна родина, люблячий чоловік, налагоджене господарство, багато родичів, з якими у дівчини теплі стосунки. Проте чим далі занурюєшся в побут головної героїні, тим більш загадковою постає ця жінка. І головне питання, що не дає спокою – чому Лесю не любить її свекруха?

Валентина Михайленко присвятила цю книгу Жінці – господині сімейного вогнища, матері та виховательці дітей, невтомній трудівниці, яка готова віддати все заради сімейного благополуччя та рідних людей. І серед всіх цих подвигів червоною ниткою через все життя проходить прагнення до жіночого щастя, пошук справжнього кохання. Добре, якщо на нього натрапляєш одразу і насолоджуєшся ним усе життя. Проте іноді хочеться шаленої пристрасті, а коли вона проходить, залишається тільки порожнеча. Трапляються й інші випадки – доленосне кохання просто не помічаєш та шукаєш чогось надзвичайного.

Всі ці історії трапилися з персонажами книги “На лезі радості” – родичами та знайомими головної героїні та з нею самою. Недаремно ця драматична повість отримала таку назву. Письменниця підкреслює, що відчуття радості може затьмарити очі, а що криється за цією оманою – розсудить лише життя.

Втриматися на цьому лезі, звичайно, можна, проте це потребує неабияких зусиль. Якщо ви хочете прослідкувати за долею Лесі, яка поступово перетворюється з наївної дівчини з палаючими очима й серцем на зрілу та духовно багату жінку, радимо скачати й прочитати цю гостросюжетну драму.

Завантажити безкоштовно книгу «На лезі радості» Валентини Михайленко

Рекомендації

Країна гіркої ніжності
Країна гіркої ніжності Володимир Савович Лис
Смарагд
Смарагд Валентина Мастєрова
Діва Млинища
Діва Млинища Володимир Савович Лис
Графиня
Графиня Володимир Савович Лис

Відгуки на книгу «На лезі радості» Валентини Михайленко