«На межі самотності» Бенедікт Вельс

«На межі самотності» Бенедікт Вельс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1207 переглядів
1207 переглядів

Про книгу «На межі самотності» Бенедікта Вельса

Нам важко усвідомити, наскільки ми одинокі. Кожен з нас приходить в цей світ на самоті, і на самоті його залишить. Адже насправді нікому немає діла до тебе. Кожен сам по собі…

Книга «На межі самотності» – чуттєвий роман-біографія, роман-притча. Жюль, Марті і Ліз ростуть у щасливій родині. Діти доглянуті люблячими батьками, але одного дня відбувається трагедія.

Життя в інтернаті розділяє дітей. Кожен з них пішов своїм шляхом. Проходить багато років і головний герой Жюль намагається переписати власну долю та завоювати прихильність загадкової дівчини Альви…

Радимо читати онлайн книгу «На межі самотності» Бенедикта Вельса українською мовою всім прихильникам сучасної соціальної прози. Це буде цікаво та зворушливо.
Історія про життя, смерть, кохання, про вічні пошуки себе, а також про маленькі радощі та щасливі моменти, які і надають сенс нашому існуванню.

Автор реалістично втілює на сторінках образи персонажів – вони живі, не ідеалізовані. Мають свої негативні та позитивні якості. Якщо хочете відчути цілий спектр емоцій, і не завжди позитивних, можете скачати книгу «На межі самотності» Бенедикта Вельса безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Стиль оповідання нагадує розмову по душам з близьким другом за бокалом старого вина. Приємного відпочинку!

Цитати з книги «На межі самотності» Бенедікта Вельса

Память – последнее прибежище мертвых.

Некоторые вещи я не мог высказать вслух, только написать. Ведь когда я говорил, я думал, а когда писал – чувствовал.

Раньше я непременно хотела стать героиней романа. Быть бессмертной и вечно жить в книге, а все другие пускай читают про меня и рассматривают со всех сторон.

Все мы с рождения – пассажиры «Титаника». Мы тонем, мы не переживём катастрофу. Это с самого начала известно. Ничто не может этого изменить. Но у нас есть выбор – можно с воплями метаться по палубе, а можно, как музыканты, мужественно и с достоинством продолжать играть, хотя наш корабль тонет.

Завантажити безкоштовно книгу «На межі самотності» Бенедікта Вельса

Рекомендації

Відгуки на книгу «На межі самотності» Бенедікта Вельса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *