«На озера» Микола Хвильовий

«На озера» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1169 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «На озера» Миколи Хвильового (анотація)

Більшість літературних критиків вважають новелу «На озера» вершиною творчості відомого українського класика Миколи Хвильового. Цікавий повчальний сюжет в ній тісно переплітається з дивовижними пейзажами, безкрайніми просторами українських земель, бурхливими гірськими річками, ледь помітними стежками та віковими пагорбами. Ступивши на один з них та подивившись в далечінь, душа заспокоюється, забуває про всі проблеми та розчарування.

Пропонуємо читати онлайн книгу «На озера» Миколи Хвильового українською мовою кожному поціновувачу класики XX століття. Видання змушує задуматись про справжні життєві цінності та допомагає відкинути ті дрібниці, на котрі ми витрачаємо свій час.

Автор книги відправляється на полювання, де йому відкривається вся краса української природи. Десь вдалині ледь чути кування зозулі, в ставку поруч голосно плескається риба, а за полями пшениці помітні робітники, що з першим співом півня вирушили на ниву.

Що може бути краще перебування на природі? Жодне відчуття не зрівняється з цим. Можливість побути на самоті з собою, розібратись у власних думках та ідеях.

Автор роздумує про майбутнє української нації, уявляє, яким буде життя народу через десятиліття. Яким бачить Україну відомий класик? Дізнаєтесь, вирішивши скачати книгу «На озера» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «На озера» Миколи Хвильового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «На озера» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «На озера» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *