«На озера» Микола Хвильовий

«На озера» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
525 переглядів
525 переглядів

Про книгу «На озера» Миколи Хвильового

Більшість літературних критиків вважають новелу «На озера» вершиною творчості відомого українського класика Миколи Хвильового. Цікавий повчальний сюжет в ній тісно переплітається з дивовижними пейзажами, безкрайніми просторами українських земель, бурхливими гірськими річками, ледь помітними стежками та віковими пагорбами. Ступивши на один з них та подивившись в далечінь, душа заспокоюється, забуває про всі проблеми та розчарування.

Пропонуємо читати онлайн книгу «На озера» Миколи Хвильового українською мовою кожному поціновувачу класики XX століття. Видання змушує задуматись про справжні життєві цінності та допомагає відкинути ті дрібниці, на котрі ми витрачаємо свій час.

Автор книги відправляється на полювання, де йому відкривається вся краса української природи. Десь вдалині ледь чути кування зозулі, в ставку поруч голосно плескається риба, а за полями пшениці помітні робітники, що з першим співом півня вирушили на ниву.

Що може бути краще перебування на природі? Жодне відчуття не зрівняється з цим. Можливість побути на самоті з собою, розібратись у власних думках та ідеях.

Автор роздумує про майбутнє української нації, уявляє, яким буде життя народу через десятиліття. Яким бачить Україну відомий класик? Дізнаєтесь, вирішивши скачати книгу «На озера» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «На озера» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «На озера» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *