«На полі крові» Леся Українка

«На полі крові» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1845 переглядів
1845 переглядів

Про книгу «На полі крові» Лесі Українки

Книга «На полі крові» – це приклад справжньої драми, оформленої у поему. Це один з тих творів Лесі Українки, в основі якого лежить біблейська історія – одна з головних тем у її творчості. Письменниця вирішила поглянути з нового боку на ганебний вчинок Іуди – його зраду Христа.

Тому, хто буде читати онлайн книгу «На полі крові» Лесі Українки українською мовою, варто знати, що поетеса взяла за першооснову апокрифічну версію, у якій сказано, що Іуда, коли продав Ісуса, замість того, щоб покінчити з власним життям, просто пішов і купив собі ділянку землі поблизу Єрусалиму. Щоправда, була та земля вже мертвою, бо нічого там не родило.

Саме на тому місці і відбулась зустріч головного героя і Прочанина. Спочатку вони просто вели бесіду, а потім розмова перейшла у площину морально-етичних питань і перетворилась на серйозну дискусію.

А от до чого призвів самоаналіз Іуди, до яких висновків він дійшов, і яка загальна ідея червоною ниткою проходить через весь твір, можна дізнатись, якщо скачати книгу «На полі крові» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Скачати безкоштово книгу «На полі крові» Лесі Українки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «На полі крові» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *