«На полі крові» Леся Українка

«На полі крові» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3734 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «На полі крові» Лесі Українки (анотація)

Книга «На полі крові» – це приклад справжньої драми, оформленої у поему. Це один з тих творів Лесі Українки, в основі якого лежить біблейська історія – одна з головних тем у її творчості. Письменниця вирішила поглянути з нового боку на ганебний вчинок Іуди – його зраду Христа.

Тому, хто буде читати онлайн книгу «На полі крові» Лесі Українки українською мовою, варто знати, що поетеса взяла за першооснову апокрифічну версію, у якій сказано, що Іуда, коли продав Ісуса, замість того, щоб покінчити з власним життям, просто пішов і купив собі ділянку землі поблизу Єрусалиму. Щоправда, була та земля вже мертвою, бо нічого там не родило.

Саме на тому місці і відбулась зустріч головного героя і Прочанина. Спочатку вони просто вели бесіду, а потім розмова перейшла у площину морально-етичних питань і перетворилась на серйозну дискусію.

А от до чого призвів самоаналіз Іуди, до яких висновків він дійшов, і яка загальна ідея червоною ниткою проходить через весь твір, можна дізнатись, якщо скачати книгу «На полі крові» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з допомогою нашого ресурсу електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «На полі крові» Лесі Українки українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «На полі крові» Лесі Українки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «На полі крові» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *