«На руках» Ольга Сокол-Торська

«На руках» Ольга Сокол-Торська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1499 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «На руках» Ольги Сокол-Торської (анотація)

Чи варто шукати щастя за кордоном, якщо відчуваєш, що рідна країна тебе не цінує? Це питання є особливо болючим для сучасної молоді, яка відчуває неабиякий потенціал. Українська письменниця Ольга Сокол-Торська, розмірковуючи над проблемою еміграції, створила надзвичайно проникливу й повчальну повість “На руках”.

Починаючи читати книгу, стикаєшся з жахливою картиною – засмучений батько відносить трирічну донечку-інваліда у дитячий притулок. Пройдуть роки, і маленька Надія, яка забрала надію у своїх батьків, перетвориться на талановиту й відому художницю, картини якої будуть продаватися за тисячі доларів.

А зараз – це безпорадне дитя, яке, так і не навчившись ходити, відразу опинилося в інвалідному візку. Чи є це вироком на все життя? Мудра вихователька притулку вклала в серце Надійки чимало життєвої мудрості, і дівчинка твердо вирішила боротися за своє щастя.

Богуслав, єдиний друг хворої дівчинки, який провів з нею все дитинство у притулку, прикипів до лагідної Надії всім серцем. Подорослішавши, молоді люди вирішили одружитися, бо свої почуття вони перевірили вже давно. І тут перед закоханими постала дилема: чи їхати їм за кордон – до ліпшого життя, де цінують талановитих людей і розкриваються більш райдужні перспективи?

Ольга Сокол-Торська запрошує читачів поміркувати разом з головною героїнею книги “На руках” щодо географії пошуку щастя. Серце Надії не може залишити рідний край, який розкрив її здібності й твердо поставив на ноги навіть попри нелегке й самотнє дитинство після зради батьків.

Проте Богуслав, який взяв у свої мужні руки турботу про тендітну дівчину, є непохитним: треба сміливо дивитися вперед і ставати ковалем свого щастя, продираючись крізь несправедливість нашого життя. І найкращий варіант – поїхати у благополучну Америку. Щоб дізнатися, яким шляхом піде Надія, варто скачати й прочитати до кінця цю хвилюючу книгу.

Повість “На руках” – це намагання авторки пояснити, що рухає людиною, коли вона здійснює життєвий вибір, прагнення привести свої думки, почуття й відчуття до однієї стрункої системи, щоб не загубитися в хаосі оточення.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «На руках» Ольги Сокол-Торської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «На руках» Ольги Сокол-Торської українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «На руках» Ольги Сокол-Торської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *