«На тому боці (збірник)» Валентина Мастєрова

«На тому боці (збірник)» Валентина Мастєрова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2003 переглядів
2003 переглядів

Про книгу «На тому боці (збірник)» Валентини Мастєрової

Ніхто не в змозі повністю осягнути життя – його мудрість і водночас несправедливість, гіркоту й жорстокість, розмаїття соковитих фарб та емоцій. Це намагалися зробити герої книги «На тому боці» (збірник) – прості люди, які шукали щастя, а знаходили втрати та відчай, шукали пояснень, а стикалися з іронічною посмішкою долі та її пастками. Валентина Мастєрова без прикрас показує нашу реальність, в якій важко знайти хоч якість відповіді, залишаються одні запитання, і найголовніше серед них – як витримати випробування, що приголомшують та збивають з ніг.

Починаючи читати онлайн цю драматичну книгу, відчуваєш, що авторка розповідає щось таємне та особисте, ніби ділячись своїм гірким досвідом з читачами. З головою занурюєшся в переживання героїв, прагнучи їм допомогти та сприймаючи їхні потрясіння як власні труднощі.

Як пережити смерть дружини після пологів? Куди подітися, якщо залежність від горілки перекреслила для тебе весь світ та найдорожчих людей? Чи впізнають одне одного рідні брати-сироти, які виросли в різних країнах? Ці та інші буденні питання затягують читача, викликаючи цілий вир щирих емоцій та змушуючи переглядати свої життєві цінності й пріоритети.

«На тому боці» (збірник) – це подорож до глибин своєї душі та випробування на емоційну міцність. Книга містить більше тридцяти оповідань і замальовок, і, незважаючи на невеликий обсяг кожного твору, всередині криється ціла життєва філософія та сюжетна насиченість.

Мова збірки проста й легка – ніби читач розмовляє з очевидцями та свідками подій, описаних в оповіданнях. Час від часу можна зустріти ліричні відступи й роздуми на філософські теми – це допомагає краще зрозуміти психологію персонажів та автора, запрошує до внутрішнього діалогу та власних умовиводів.

Ці твори будуть доречними й корисними, в першу чергу для тих, хто відчуває внутрішню порожнечу та нестачу сил для життєвої боротьби, хто втомився сперечатися з долею та потребує розуміння й натхнення. Пропонуємо скачати «На тому боці» (збірник) Валентини Мастєрової в нашій електронній бібліотеці у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Всі матеріали надаються нашим користувачам безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «На тому боці (збірник)» Валентини Мастєрової

Рекомендації

Відгуки на книгу «На тому боці (збірник)» Валентини Мастєрової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *