«На тому боці (збірник)» Валентина Мастєрова

«На тому боці (збірник)» Валентина Мастєрова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2786 переглядів
2786 переглядів

Короткий зміст книги «На тому боці (збірник)» Валентини Мастєрової (анотація)

Ніхто не в змозі повністю осягнути життя – його мудрість і водночас несправедливість, гіркоту й жорстокість, розмаїття соковитих фарб та емоцій. Це намагалися зробити герої книги «На тому боці» (збірник) – прості люди, які шукали щастя, а знаходили втрати та відчай, шукали пояснень, а стикалися з іронічною посмішкою долі та її пастками. Валентина Мастєрова без прикрас показує нашу реальність, в якій важко знайти хоч якість відповіді, залишаються одні запитання, і найголовніше серед них – як витримати випробування, що приголомшують та збивають з ніг.

Починаючи читати онлайн цю драматичну книгу, відчуваєш, що авторка розповідає щось таємне та особисте, ніби ділячись своїм гірким досвідом з читачами. З головою занурюєшся в переживання героїв, прагнучи їм допомогти та сприймаючи їхні потрясіння як власні труднощі.

Як пережити смерть дружини після пологів? Куди подітися, якщо залежність від горілки перекреслила для тебе весь світ та найдорожчих людей? Чи впізнають одне одного рідні брати-сироти, які виросли в різних країнах? Ці та інші буденні питання затягують читача, викликаючи цілий вир щирих емоцій та змушуючи переглядати свої життєві цінності й пріоритети.

«На тому боці» (збірник) – це подорож до глибин своєї душі та випробування на емоційну міцність. Книга містить більше тридцяти оповідань і замальовок, і, незважаючи на невеликий обсяг кожного твору, всередині криється ціла життєва філософія та сюжетна насиченість.

Мова збірки проста й легка – ніби читач розмовляє з очевидцями та свідками подій, описаних в оповіданнях. Час від часу можна зустріти ліричні відступи й роздуми на філософські теми – це допомагає краще зрозуміти психологію персонажів та автора, запрошує до внутрішнього діалогу та власних умовиводів.

Ці твори будуть доречними й корисними, в першу чергу для тих, хто відчуває внутрішню порожнечу та нестачу сил для життєвої боротьби, хто втомився сперечатися з долею та потребує розуміння й натхнення. Пропонуємо скачати «На тому боці» (збірник) Валентини Мастєрової в нашій електронній бібліотеці у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Всі матеріали надаються нашим користувачам безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «На тому боці (збірник)» Валентини Мастєрової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «На тому боці (збірник)» Валентини Мастєрової українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «На тому боці (збірник)» Валентини Мастєрової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *