«На твоєму боці» Уляна Пас

«На твоєму боці» Уляна Пас

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
179 переглядів
179 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «На твоєму боці» Уляни Пас (анотація)

Я ненавиджу мажорів кожною клітинкою свого тіла. Не розумію, як можна повестись на гроші та гарне обличчя, а потім лити гіркі сльози в подушку.

Саме так я думала до того моменту, коли у моєму житті з’явилися… вони. Абсолютно однакові зовні й такі різні всередині. Я розумію, що ми ніколи не мали б зустрітися, але чомусь доля раз за разом підкидає нам несподівані зустрічі.

Поганець Дан і таємничий Ян. Моє особисте прокляття, чи тут щось зовсім інше? Треба тільки копнути трішечки глибше – і тоді все стане зрозуміло.

Це те відчуття, коли під гарною обгорткою захована абсолютно несмачна цукерка…

Скільки ж у вас таємниць, хлопці, і хто з вас таки дозволить мені витягнути на поверхню ваших демонів?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «На твоєму боці» Уляни Пас українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «На твоєму боці» Уляни Пас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *