«На віру» Михайло Коцюбинський

«На віру» Михайло Коцюбинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2558 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «На віру» Михайла Коцюбинського (анотація)

Представляємо вашій увазі соціально-побутову повість від майстра психологічної прози Михайла Коцюбинського. В центрі сюжету книги «На віру» – любовний трикутник, який сформувався в одному з квітчастих та бідних українських сіл 19 століття.

Молодий чоловік Гнат – сирота, живе нужденно, тяжко працює і замислюється над створенням сім’ї. Дуже скоро він знаходить собі рівню – дівчину Настю, з бідної родини, працьовиту, веселу і гарну. Чоловікові дуже подобається обраниця, але не тільки йому. Настя виходить за іншого.

Читати онлайн книгу «На віру» Михайла Коцюбинського українською мовою радимо всім поціновувачам класики та любовних романів, приправлених трагізмом.
Отже, щоб помститись коханій, парубок не придумав нічого кращого, ніж одружитись на її подрузі. Звісно, життя молодих з самого початку пішло шкереберть…

Чим закінчилась ця лав сторі, дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «На віру» Михайла Коцюбинського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Автор закладає в оповідання глибоку мораль, яка засновується на тому, що ніколи, ні при яких обставинах не треба одружуватись на нелюбах, аби забути своє справжнє кохання. Нічого доброго з цього не вийде…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «На віру» Михайла Коцюбинського та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «На віру» Михайла Коцюбинського: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «На віру» Михайла Коцюбинського і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «На віру» Михайла Коцюбинського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «На віру» Михайла Коцюбинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *