«На віру» Михайло Коцюбинський

«На віру» Михайло Коцюбинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1105 переглядів
1105 переглядів

Про книгу «На віру» Михайла Коцюбинського

Представляємо вашій увазі соціально-побутову повість від майстра психологічної прози Михайла Коцюбинського. В центрі сюжету книги «На віру» – любовний трикутник, який сформувався в одному з квітчастих та бідних українських сіл 19 століття.

Молодий чоловік Гнат – сирота, живе нужденно, тяжко працює і замислюється над створенням сім’ї. Дуже скоро він знаходить собі рівню – дівчину Настю, з бідної родини, працьовиту, веселу і гарну. Чоловікові дуже подобається обраниця, але не тільки йому. Настя виходить за іншого.

Читати онлайн книгу «На віру» Михайла Коцюбинського українською мовою радимо всім поціновувачам класики та любовних романів, приправлених трагізмом.
Отже, щоб помститись коханій, парубок не придумав нічого кращого, ніж одружитись на її подрузі. Звісно, життя молодих з самого початку пішло шкереберть…

Чим закінчилась ця лав сторі, дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «На віру» Михайла Коцюбинського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Автор закладає в оповідання глибоку мораль, яка засновується на тому, що ніколи, ні при яких обставинах не треба одружуватись на нелюбах, аби забути своє справжнє кохання. Нічого доброго з цього не вийде…

Завантажити безкоштовно книгу «На віру» Михайла Коцюбинського

Рекомендації

Відгуки на книгу «На віру» Михайла Коцюбинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *