«На Західному фронті без змін. Повернення» Еріх Марія Ремарк

«На Західному фронті без змін. Повернення» Еріх Марія Ремарк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7954 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «На Західному фронті без змін. Повернення» Еріха Марії Ремарка (анотація)

Антивоєнний роман «На Західному фронті без змін. Повернення» Еріха Марії Ремарка в 1929 році став відкриттям у літературному світі, аж тричі був екранізований. Ця книга була не вигадкою, не сповіддю, а саме можливістю розповісти про покоління, на долю якого випало стати жертвою війни. Хтось отримав смертельну кулю, а комусь вдалось врятувати себе від снарядів.

Розповідь веде молоденький хлопець Пауль Боймер, який опинився на фронті з сьома однокласниками під час Першої світової. Життя й звички звичайних солдатів в боротьбі з ворогами, пліч-о-пліч з небезпекою. Радимо читати онлайн усім книгу «На Західному фронті без змін. Повернення» Еріха Марії Ремарка українською мовою.

В період війни існують як бойові дії, так і дні тиші. Інколи солдати опиняються в шпиталі, а інколи їх навіть відпускають додому на незначний час. Але всі вони — це вже «втрачене покоління», тому що переживши ці всі дні, виживши, люди залишаються зі страшенними душевними ранами, та після війни вже не зможуть відновитися й жити так, як раніше.

Скачати книгу «На Західному фронті без змін. Повернення» Еріха Марії Ремарка можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «На Західному фронті без змін. Повернення» Еріха Марії Ремарка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «На Західному фронті без змін. Повернення» Еріха Марії Ремарка українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «На Західному фронті без змін. Повернення» Еріха Марії Ремарка

2 відповіді до “На Західному фронті без змін. Повернення”

  1. Ульяна Ульяна сказав:

    На Західному фронті без змін безперечно мені сподобалась, написано дуже живо та цікаво. На мою думку це одна з найкращих книг про війну. Її повинен прочитати кожен, рекомендую.

  2. Кароліна Кароліна сказав:

    Книга «На Західному фронті без змін. Повернення» змусила мене переосмислити все моє життя. Для мене це твір-біль, але зовсім не за війну, а за втрачене покоління дітей, які мусили це побачити на власні очі. Кінець історії розірвав моє серце на шматки. Не дивлячись на це, цю книгу справді варто прочитати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *