«На запах м’яса» Люко Дашвар

«На запах м’яса» Люко Дашвар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
788 переглядів
788 переглядів

Про книгу «На запах м’яса» Люко Дашвар

Люко Дашвар – особлива письменниця сучасності. Вона пише з викликом, зриваючи маски та показуючи нашу реальність такою, як вона є – з брудом і цинізмом, іронічно висміюючи людські вади. Її книга «На запах м’яса» – черговий відвертий до тремтіння твір, який розкриває справжню сутність людської натури.

У центрі сюжету опиняється молода дівчина Майя – вона хоче втекти від галасу та від себе, шукаючи притулку у глухому селі. Не виключає дівчина, що вона тут розпрощається з життям, але її песимістичний настрій змінює ще одна людина – чоловік, що теж поставив на собі «хрест».

Як головні герої вплинуть одне на одного, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн книгу «На запах м’яса» Люко Дашвар українською мовою. Будьте готові до несподіваних сюжетних вивертів, а також до того, що ваші «рожеві окуляри» з приводу нашого життя і оточення письменниця зірве та розтопче в одну мить.

Цей твір змушує замислюватися над життєвими цінностями, аналізувати не тільки поведінку героїв, а й свою власну. Кінцівка перегортає світогляд догори дригом, проте гумористичні моменти трохи пом’якшують драматизм. Дашвар показує огидну порожнечу людської душі, і кожен обирає: впасти на самісіньке дно чи вибратися з цієї прірви.

Поспішайте скачати книгу «На запах м’яса» Люко Дашвар на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найрозповсюдженіші формати для скачування: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «На запах м’яса» Люко Дашвар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *