«На запах м’яса» Люко Дашвар

«На запах м’яса» Люко Дашвар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4534 переглядів
4534 переглядів

Короткий зміст книги «На запах м’яса» Люко Дашвар (анотація)

Люко Дашвар – особлива письменниця сучасності. Вона пише з викликом, зриваючи маски та показуючи нашу реальність такою, як вона є – з брудом і цинізмом, іронічно висміюючи людські вади. Її книга «На запах м’яса» – черговий відвертий до тремтіння твір, який розкриває справжню сутність людської натури.

У центрі сюжету опиняється молода дівчина Майя – вона хоче втекти від галасу та від себе, шукаючи притулку у глухому селі. Не виключає дівчина, що вона тут розпрощається з життям, але її песимістичний настрій змінює ще одна людина – чоловік, що теж поставив на собі «хрест».

Як головні герої вплинуть одне на одного, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн книгу «На запах м’яса» Люко Дашвар українською мовою. Будьте готові до несподіваних сюжетних вивертів, а також до того, що ваші «рожеві окуляри» з приводу нашого життя і оточення письменниця зірве та розтопче в одну мить.

Цей твір змушує замислюватися над життєвими цінностями, аналізувати не тільки поведінку героїв, а й свою власну. Кінцівка перегортає світогляд догори дригом, проте гумористичні моменти трохи пом’якшують драматизм. Дашвар показує огидну порожнечу людської душі, і кожен обирає: впасти на самісіньке дно чи вибратися з цієї прірви.

Поспішайте скачати книгу «На запах м’яса» Люко Дашвар українською мовою на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найрозповсюдженіші формати для скачування: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «На запах м’яса» Люко Дашвар та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «На запах м’яса» Люко Дашвар: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «На запах м’яса» Люко Дашвар і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «На запах м’яса» Люко Дашвар

Одна відповідь до “На запах м’яса”

  1. Саша Саша сказав:

    В деяких моментах мені здавалось, що історія в книзі “На запах м’яса” занадто відверта, але Люко Дашвар саме такі емоції й хоче викликати, просто треба бути готовим. Не знаю, чи зможу перечитати її згодом, але ні на краплину не пошкодувала, що прочитала її зараз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *