«Набуття крил» Сью Монк Кідд

«Набуття крил» Сью Монк Кідд

  • Назва: Набуття крил
  • Письменник: Сью Монк Кідд
  • Рік: 2018
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Легка проза
  • ISBN: 978-617-12-4501-3
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
401 переглядів
401 переглядів

Про книгу «Набуття крил» Сью Монк Кідд

Книга «Набуття крил» дарує нам тільки найщиріші емоції. Роман змушує задуматись про расову несправедливість, жорстокість, з котрою білошкірі люди відносились до афроамериканців. Повість переповнена відчаєм і переживаннями, які залишають в наших серцях свій відбиток і бажання змінювати світ на краще.

Головна героїня? дочка відомого судді, отримує від свого впливового батька дуже несподіваний подарунок. В день народження дівчини він приводить в їх дім чорношкіру невільницю по імені Гетті. Вона повинна стати рабинею Сари, виконувати всі її забаганки. 

Проте подальші події змушують батька задуматись, чи правильно він зробив, даруючи своїй дочці невільницю? Дівчата стають найкращими подругами. Як на це відреагують оточуючі? Про це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Набуття крил» Сью Монк Кідд безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Гетті та Сара знайшли багато спільного. Вони зрозуміли, що несправедливість в навколишньому світі повинна відійти в минуле. Дівчата повинні подолати безліч випробувань. Вони зіштовхнуться з величезною кількістю критики, побачать, до чого призводить сліпі бажання людей та їх жага до влади.

Чи вдасться героїням зберегти свою дружбу? На які жертви прийдеться піти заради цього? Відповідь ви знайдете, почавши читати онлайн книгу «Набуття крил» Сью Монк Кідд українською мовою.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Набуття крил» Сью Монк Кідд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *