«Над Чорним морем» Іван Нечуй-Левицький

«Над Чорним морем» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1296 переглядів

Короткий зміст книги «Над Чорним морем» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Книга «Над Чорним морем» – яскравий соціально-ідеологічний роман, присвячений самоідентифікації українців, палким спробам української інтелігенції XIX століття заявити про національну культуру й гідність. Цей твір вражає актуальністю, бо сьогодні проблема визнання української національної символіки на весь світ є дуже гострою.

Головні персонажі Саня Навроцька й Віктор Комашко – справжні герої свого часу, адже вони вирішили присвятити своє життя просвітницькій діяльності, роз’яснюючи людям справжні духовні цінності. Друга половина XIX століття, яке описує автор, – це період розгортання народного руху, що був візитною карткою суспільного життя молоді в ті часи.

Серед великої кількості персонажів Нечуй-Левицький підкреслює тих, хто розуміється на культурному житті, є обізнаним в українській творчості, протиставляючи їм невігласів, які цураються українського та сільського.

Наприклад, повними протилежностями виявилися сестри Навроцькі – Саня і Маня. Вирішивши читати онлайн книгу «Над Чорним морем» Івана Нечуя-Левицького українською мовою, ви побачите, як відточуються національні погляди й формується свідомість справжніх українців.

Наші відвідувачі мають змогу скачати книгу «Над Чорним морем» Івана Нечуя-Левицького у найзручніших форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) – будь-який з них доступний в нашій бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Над Чорним морем» Івана Нечуя-Левицького та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Над Чорним морем» Івана Нечуя-Левицького: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Над Чорним морем» Івана Нечуя-Левицького і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Над Чорним морем» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Над Чорним морем» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *