«Над прірвою у житі (Ловець у житі)» Джером Девід Селінджер

«Над прірвою у житі (Ловець у житі)» Джером Девід Селінджер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5657 переглядів
5657 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Над прірвою у житі (Ловець у житі)» Джерома Девіда Селінджера (анотація)

Роман «Над прірвою у житі» («Ловець у житі») вважається одним з найбільш культових творів у світовій літературі, і недаремно. Джером Девід Селінджер описує внутрішній світ американського підлітка Голдена Колфілда, який у свої сімнадцять років відчуває справжні страждання через недосконалість світу. Його бунтівна натура не дає йому спокою ані на мить…

«Родзинкою» роману є глибокий психологізм та філософські міркування головного героя. Через свою вразливість, прагнення знайти справедливість, невміння швидко пристосовуватися до мінливих ситуацій юнак постійно зазнає невдач і залишається на самоті зі своїми переживаннями. А грубість, зверхність, насмішки – лише його зовнішня оболонка.

Душевний стан Голдена уособлює переживання більшості підлітків, адже перехід від дитинства до дорослості завжди супроводжується переоцінкою цінностей. Небажання підкорятися штучним ідеалам і лицемірити, як більшість дорослих, штовхають головного героя на бунтівний шлях. Чи зможе Колфілд втриматися на своїх моральних позиціях, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн книгу «Над прірвою у житі» («Ловець у житі») Джерома Девіда Селінджера українською мовою.

Якщо ви шукаєте актуальну у всі часи філософську літературу, поспішайте скачати книгу «Над прірвою у житі» («Ловець у житі») Джерома Девіда Селінджера безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Над прірвою у житі» Джерома Девіда Селінджера онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Над прірвою у житі (Ловець у житі)» Джерома Девіда Селінджера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Над прірвою у житі (Ловець у житі)» Джерома Девіда Селінджера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *