«Над зозулиним гніздом» Кен Кізі

«Над зозулиним гніздом» Кен Кізі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2410 переглядів
2410 переглядів

Короткий зміст книги «Над зозулиним гніздом» Кена Кізі (анотація)

Книга «Над зозулиним гніздом» Кена Кізі заснована на реальному досвіді автора – він працював у психіатричній клініці. Тут проводили експерименти на людях з використанням сильнодіючих наркотичних засобів. І як зрозуміло, історія буде дуже цікава.

До клініки надходить новий пацієнт Рендл Макмерфі, якого забрали з ферми, де він поводився дуже агресивно. У результаті його вважали справжнім психопатом. Він потрапляє до палати, якою керує дуже строга медсестра, яка дотримується правил, але при цьому дає багато вільностей.

У результаті починається війна між Рендлом та медсестрою, які борються за владу. Це дуже кумедна історія про те, що відбувається у психіатричній лікарні. Але тут є й місце для філософських роздумів. Загалом читати історію дуже захоплююче – вона відома давно, і ви не повинні пройти повз.

Цікаво те, що раніше справді були досить жорстокі методи лікування психічних розладів. Тут точиться боротьба за справедливість, і за те, що до пацієнтів не можна так звертатися. У результаті медсестра – це негативний герой, а Рендл – позитивний, який до того ж урятує багатьох інших пацієнтів.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Над зозулиним гніздом» Кена Кізі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Над зозулиним гніздом» Кена Кізі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Над зозулиним гніздом» Кена Кізі і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Над зозулиним гніздом» Кена Кізі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *