«Надзвичайна» Вікторія Шваб, Енід Балам, Жорді Ескін Йорак

«Надзвичайна» Вікторія Шваб, Енід Балам, Жорді Ескін Йорак

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
382 переглядів
382 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Надзвичайна» Вікторії Шваб, Еніда Балама, Жорді Ескіна Йорака (анотація)

Старшокласниця Шарлотта Тіллз потрапляє у фатальну автокатастрофу. Вона оживає, але вже з надзвичайними здібностями.

Надзвичайники страшенно рідкісні. Вони можуть становити загрозу і для себе, і для інших. Мало хто знає про їхнє існування, а організація під назвою ЕОН докладає всіх зусиль, щоб так було й надалі: вистежує та вбиває їх.

Після повернення до життя Шарлотта може бачити, як помруть інші. Вона бачить і власну смерть — від рук найкращого вбивці ЕОНу, Ілая Евера. Щоб урятуватися й захистити свою родину, Шарлотта мусить діяти на випередження й убити Ілая, перш ніж він вистежить її.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Надзвичайна» Вікторії Шваб, Еніда Балама, Жорді Ескіна Йорака українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Надзвичайна» Вікторії Шваб, Еніда Балама, Жорді Ескіна Йорака

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *