«Найбагатший чоловік у Вавилоні» Джорж Семюель Клейсон

«Найбагатший чоловік у Вавилоні» Джорж Семюель Клейсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
991 переглядів
991 переглядів

Про книгу «Найбагатший чоловік у Вавилоні» Джорджа Семюеля Клейсона

Книга «Найбагатший чоловік у Вавилоні» – це найпопулярніший бестселер з фінансової грамотності. У світі було продано майже два мільйони примірників даного твору. Книжка мала швидке поширення серед працівників банків та страхових компаній, а згодом стала популярною серед величезної кількості читачів. На сьогодні вона вважається класикою у сфері економіки та грошових законів.

Йшов час і на заміну золотим монетам пришли паперові гроші та банківські картки. Але єдиною річчю, що ніколи не змінюється, залишається закон грошей. Ще за часів давнього Вавилону люди вміли заробляти гроші та примножувати свій дохід. Так вавилоняни створили найбагатше місто у всьому світі. Цим досвідом автор хоче поділитись й зі своїми читачами.

Якщо читати онлайн книгу «Найбагатший чоловік у Вавилоні» Джорджа Семюеля Клейсона українською мовою, то зможете пізнати та зрозуміти закони, за якими функціонують гроші. Завдяки цьому ви зможете дати раду своїм власним фінансам, а також досить швидко їх примножити.

Ви зможете скачати книгу «Найбагатший чоловік у Вавилоні» Джорджа Семюеля Клейсона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому літературному сайті.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Найбагатший чоловік у Вавилоні» Джорджа Семюеля Клейсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *