«Найкоротша історія часу» Стівен Гокінґ, Леонард Млодінов

«Найкоротша історія часу» Стівен Гокінґ, Леонард Млодінов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
15768 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Найкоротша історія часу» Стівена Гокінґа, Леонарда Млодінова (анотація)

Оминаєте десятою дорогою книжки про точні науки? Тільки не цього разу! Книга «Найкоротша історія часу» написана цікавою зрозумілою мовою. Навіть запеклим гуманітаріям подобається така подача фізики. І виявиться, що фізика не така вже страшна і незрозуміла наука, як нам здавалось у школі.

Одним з авторів є Стівен Вільям Хокінг. Навіть якщо ви далекі від научного світу, ця особа відома вам по численним публікаціям в соцмережах, статусах і фото. Людина з обмеженими можливостями організму, яка зуміла досягти необмежених знань в астрономії.

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Найкоротша історія часу» Леонарда Млодинова, Стівена Хокінга українською мовою та дізнатись багато чого цікавого про устрій нашого прекрасного Всесвіту.

Будьте готові до того, що нові знання сприйматимуться з деяким скепсисом. Особливо у тих читачів, які мають поверхневе уявлення про фізичні закони. Адже світ шкільної фізики – це тільки примітивні основи.

Автори коротко пояснюють основні найважливіші відкриття в астрономії, завдяки яким легше зрозуміти устрій нашого світу. Але питань, звісно, виникне набагато більше, ніж є пояснень у книзі.

Новий погляд на вічні питання. Про простір і час, про Бога, про минуле та майбутнє. І та сама чорна матерія і чорна енергія, що не дає спокою думкам вчених, фантастів та кіношників.

Долучайтесь до роздумів! Треба лише скачати книгу «Найкоротша історія часу» Леонарда Млодинова, Стівена Хокінга безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Найкоротша історія часу» Стівена Гокінґа, Леонарда Млодінова та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Найкоротша історія часу» Стівена Гокінґа, Леонарда Млодінова: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Найкоротша історія часу» Стівена Гокінґа, Леонарда Млодінова і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Найкоротша історія часу» Стівена Гокінґа, Леонарда Млодінова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Найкоротша історія часу» Стівена Гокінґа, Леонарда Млодінова

2 відповіді до “Найкоротша історія часу”

  1. Варя Варя сказав:

    Хм, до поки на мої очі не потрапила книга “Найкоротша історія часу” я уявлення не мала, що фізика досить прикольна та класна наука. Дуже сподобалось, що автор не розсусолював а чітко, ясно та коротко пояснив суть, прочитала книгу за годинку.

  2. Яніна Яніна сказав:

    Хоч я не дуже люблю точні науку, книга «Найкоротша історія часу» зацікавила навіть мене. Робота невелика, але читала її десь тиждень, зовсім не хотілось прочитати й забути. Загалом можу сказати, що її варто прочитати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *