«Найкоротша історія часу» Стівен Хокінг (Стівен Гокінґ), Леонард Млодинов

«Найкоротша історія часу» Стівен Хокінг (Стівен Гокінґ), Леонард Млодинов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5098 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Найкоротша історія часу» Стівена Хокінга, Леонарда Млодинова (анотація)

Оминаєте десятою дорогою книжки про точні науки? Тільки не цього разу! Книга «Найкоротша історія часу» написана цікавою зрозумілою мовою. Навіть запеклим гуманітаріям подобається така подача фізики. І виявиться, що фізика не така вже страшна і незрозуміла наука, як нам здавалось у школі.

Одним з авторів є Стівен Вільям Хокінг. Навіть якщо ви далекі від научного світу, ця особа відома вам по численним публікаціям в соцмережах, статусах і фото. Людина з обмеженими можливостями організму, яка зуміла досягти необмежених знань в астрономії.

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Найкоротша історія часу» Леонарда Млодинова, Стівена Хокінга українською мовою та дізнатись багато чого цікавого про устрій нашого прекрасного Всесвіту.

Будьте готові до того, що нові знання сприйматимуться з деяким скепсисом. Особливо у тих читачів, які мають поверхневе уявлення про фізичні закони. Адже світ шкільної фізики – це тільки примітивні основи.

Автори коротко пояснюють основні найважливіші відкриття в астрономії, завдяки яким легше зрозуміти устрій нашого світу. Але питань, звісно, виникне набагато більше, ніж є пояснень у книзі.

Новий погляд на вічні питання. Про простір і час, про Бога, про минуле та майбутнє. І та сама чорна матерія і чорна енергія, що не дає спокою думкам вчених, фантастів та кіношників.

Долучайтесь до роздумів! Треба лише скачати книгу «Найкоротша історія часу» Леонарда Млодинова, Стівена Хокінга безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Найкоротша історія часу» Стівена Хокінга, Леонарда Млодинова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Найкоротша історія часу» Стівена Хокінга, Леонарда Млодинова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Найкоротша історія часу» Стівена Хокінга, Леонарда Млодинова

2 відповіді до “Найкоротша історія часу”

  1. Варя Варя сказав:

    Хм, до поки на мої очі не потрапила книга “Найкоротша історія часу” я уявлення не мала, що фізика досить прикольна та класна наука. Дуже сподобалось, що автор не розсусолював а чітко, ясно та коротко пояснив суть, прочитала книгу за годинку.

  2. Яніна Яніна сказав:

    Хоч я не дуже люблю точні науку, книга «Найкоротша історія часу» зацікавила навіть мене. Робота невелика, але читала її десь тиждень, зовсім не хотілось прочитати й забути. Загалом можу сказати, що її варто прочитати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *