«Найкоротша історія часу» Стівен Хокінг, Леонард Млодинов

«Найкоротша історія часу» Стівен Хокінг, Леонард Млодинов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2332 переглядів
2332 переглядів

Про книгу «Найкоротша історія часу» Стівена Хокінга, Леонарда Млодинова

Оминаєте десятою дорогою книжки про точні науки? Тільки не цього разу! Книга «Найкоротша історія часу» написана цікавою зрозумілою мовою. Навіть запеклим гуманітаріям подобається така подача фізики. І виявиться, що фізика не така вже страшна і незрозуміла наука, як нам здавалось у школі.

Одним з авторів є Стівен Вільям Хокінг. Навіть якщо ви далекі від научного світу, ця особа відома вам по численним публікаціям в соцмережах, статусах і фото. Людина з обмеженими можливостями організму, яка зуміла досягти необмежених знань в астрономії.

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Найкоротша історія часу» Леонарда Млодинова, Стівена Хокінга українською мовою та дізнатись багато чого цікавого про устрій нашого прекрасного Всесвіту.

Будьте готові до того, що нові знання сприйматимуться з деяким скепсисом. Особливо у тих читачів, які мають поверхневе уявлення про фізичні закони. Адже світ шкільної фізики – це тільки примітивні основи.

Автори коротко пояснюють основні найважливіші відкриття в астрономії, завдяки яким легше зрозуміти устрій нашого світу. Але питань, звісно, виникне набагато більше, ніж є пояснень у книзі.

Новий погляд на вічні питання. Про простір і час, про Бога, про минуле та майбутнє. І та сама чорна матерія і чорна енергія, що не дає спокою думкам вчених, фантастів та кіношників.

Долучайтесь до роздумів! Треба лише скачати книгу «Найкоротша історія часу» Леонарда Млодинова, Стівена Хокінга безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Найкоротша історія часу» Стівена Хокінга, Леонарда Млодинова

Рекомендації

Відгуки на книгу «Найкоротша історія часу» Стівена Хокінга, Леонарда Млодинова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *