«Найважча роль» Павло Глазовий

«Найважча роль» Павло Глазовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1048 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Найважча роль» Павла Глазового (анотація)

Гумореска «Найважча роль» Павла Глазового – класика сучасної української літератури. Сьогодні цей твір є знаним серед всіх школярів, адже окрім повчальної мети він веселить їх, розповідаючи коротку, але від того не менш цікаву історію про такого самого школяра. В основі твору – оспівування простих, як для дорослих, ідей. Але простота цих ідей виправдана не тільки віком аудиторії, а й тим, що діти повинні розуміти весь той сенс, що автор заклав у текст.

В назві твору закладена сатира, яка покликана висміяти надмірну хвалькуватість матері. Вона віддала свого сина до театру, де той мав навчитися майстерності драми та комедії. Письменник дає зрозуміти, що театральна майстерність – це важка і довга праця, яку може осилити не кожен. Для цього потрібен справжній хист та талант, яким головний герой не володіє. До речі, читати онлайн гумореску «Найважча роль» Павла Глазового українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Вся справа в тому, що мама думала, нібито її син володіє великими здібностями і зможе стати справжнім актором. Проте коли той після довгих тренувань та репетицій вийшов на сцену, він лиш викочував бочку, що й було його «найважчою роллю».

Скачати книгу «Найважча роль» Павла Глазового можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Найважча роль» Павла Глазового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Найважча роль» Павла Глазового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Найважча роль» Павла Глазового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *