«Найяскравіші зорі» Анна Тодд

«Найяскравіші зорі» Анна Тодд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
339 переглядів
339 переглядів

Про книгу «Найяскравіші зорі» Анни Тодд

Книга «Найяскравіші зорі» Анни Тодд стала новою роботою молодої американської письменниці, чиє ім’я уже відоме на весь світ завдяки гучним романам з серії «Після…» і їх же екранізаціям. Письменниця голосно про себе заявила, показавши, що може створювати якісні романтичні (з елементами еротики) історії, і цей твір, хочеться вірити, стане ще одним тому підтвердженням.

Отже, тепер у кожного любителя любовних романів є можливість читати онлайн книгу «Найяскравіші зорі» Анни Тодд українською мовою і познайомитись з її головною героїнею Каріною.

Ця дівчина ще зовсім юна (їй всього 20), але у неї вже є свій будинок, робота і певний статус. У її батька нова дружина, усі вони збираються раз на тиждень за обіднім столом… Здається, у житті героїні є все, щоб почуватись добре, та це лише зовнішня картинка.

Найбільше Каріні хочеться знайти спокій і побути трохи на самоті. Тільки це стає геть неможливо зробити після знайомства з Кейлом. Мовчазний юнак викликає у її душі таку бурю емоції, про які вона і не здогадувалась. Але як будуть розвиватись їх стосунки? Чи вони взагалі між ними можливі?

Хочете дізнатись подробиці цієї пристрасної історії, тоді спробуйте скачати книгу «Найяскравіші зорі» Анни Тодд безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Найяскравіші зорі» Анни Тодд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *