«Намалюю (Я намалюю на папері щасливу дитину)» Volkanov (Дмитро Волканов)

Вірш «Намалюю (Я намалюю на папері щасливу дитину)» Volkanov (Дмитро Волканов)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1670 переглядів
1670 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Намалюю (Я намалюю на папері щасливу дитину)» Volkanov (Дмитра Волканова)

Я намалюю на папері
Щасливу дитину,
Де у мирному небі
Літають птахи.
Я намалюю на папері
Рідну Україну
Без горя, без печалі,
Без смерті, без війни

Я намалюю на папері
Щасливу дитину,
Де у мирному небі
Літають птахи.
Я намалюю на папері
Рідну Україну
Без біди, без біди
Источник on-hit.ru

Я намалюю на папері
Щасливу дитину,
Де у мирному небі
Літають птахи.
Я намалюю на папері
Рідну Україну
Без горя, без печалі,
Без смерті, без війни

Я намалюю на папері
Щасливу дитину,
Де у мирному небі
Літають птахи.
Я намалюю на папері
Рідну Україну
Без біди, без біди, без біди

Аналiз вiрша «Намалюю (Я намалюю на папері щасливу дитину)» Volkanov (Дмитра Волканова)

Вірш «Намалюю (Я намалюю на папері щасливу дитину)» Volkanov (Дмитро Волканов) поклав на музику, тому тепер не лише в українців, а й у всіх людей по світу є можливість послухати цю прекрасну, щемливу і емоційну пісню. У ній автор висловлює бажання бачити свою рідну країну знову щасливою – без горя, печалі, смерті. А найголовніше – без війни.

У творі чотири строфи, але фактично їх дві, оскільки є повтори. Та це особливість поетичного твору, який став піснею – у ньому можуть багато разів повторюватись одні й ті ж слова. Головна ідея вірша полягає у тому, що Україна повинна бути мирною країною, у її небі повинні літати птахи (а не військові літаки), і діти повинні жити у щасливому світі, де немає горя й біди.

Війна, прийшовши в Україну, змінила все. Такого жахіття ніхто не очікував, люди просто не могли повірити, що таке може бути в реальності, але страшний сон став правдою. Як не дивно, але саме війна надихнула багатьох творчих людей на створення нових шедеврів, у тому числі і музично-поетичних. А дехто вперше відкрив у собі літературний талант і почав створювати чудові вірші/поеми/пісні. Цей твір також «народився» у страшний для всієї країни період – коли лунали «сирени» і з усіх боків долинали трагічні новини.

Прекрасне і світле майбутнє, про яке так мріється, поки що може існувати лише на папері у вигляді малюнку – саме про це багато разів говорить автор. Але пройде час і мрія стане реальністю. Принаймні у це дуже хочеться вірити. Колись Україна знову стане мирною, щасливою і спокійною, її стежками ходитимуть люди, сміятимуться діти, і ніхто не буде нічого боятись.

Варто зазначити, що Дмитро Волканов – це молодий автор, творчість якого стала відомою лиш нещодавно. Він талановитий хлопець, який тонко відчуває все, що відбувається навколо, і ці емоції виражаються у творах, які він пише. Хочеться вірити, що слова з вірша стануть пророчими, і Україна знову житиме без війн і трагедій.

Тут ви можете слухати онлайн вірш-пісню “Намалюю (Я намалюю на папері щасливу дитину)” Volkanov (Дмитра Волканова) українською мовою абсолютно безкоштовно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Намалюю (Я намалюю на папері щасливу дитину)» Volkanov (Дмитра Волканова) українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Намалюю (Я намалюю на папері щасливу дитину)» Volkanov (Дмитра Волканова)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *