«Намір» Любко Дереш

«Намір» Любко Дереш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2201 переглядів
2201 переглядів

Про книгу «Намір» Любомира Дереша

Цей роман побачив світ у 2006 році і був виданий у Європі величезними тиражами. Пропонуємо вашій увазі книгу «Намір» – соціально-філософську історію про підлітка, який виявив у себе неординарні якості.

Петро – пересічний сільський хлопець, з тих, кого не люблять вчителі. Але одного разу хлопчина виявляє в себе неабиякі здібності. Він має дар феноменальної пам’яті. Більш того, може змінювати реальність. І тепер все зміниться в його житті…

Читати онлайн книгу «Намір» Любко Дереша українською мовою варто тим, хто прагне відчути подив від змісту та пограти з філософією. Автор не малює ідеалів, не нав’язує істини, але після знайомства з його твором зостається відчуття нової реальності. 

Будьте готові до ненормативної лексики. Зважаючи на те, що головний герой підліток, його форма вираження не дивує, як би не було прикро. Він пізнає цей світ і шукає себе в ньому. А чи знайде? І куди заведуть хлопця його фантазії, які змінюють реальність?

Ви можете скачати книгу «Намір» Любко Дереша безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Для тих, хто любить незвичну літературу. 

Цитати з книги «Намір» Любомира Дереша

Є ж на світі такі чудові люди, котрі влучають,не цілячись

Кожен, хто відчуває брак соціальної енергії любові, їсть багато солодкого.

Найпростіше найчастіше найправильніше

Можна змінити наше сприйняття фактів, але не самі факти.

Завантажити безкоштовно книгу «Намір» Любомира Дереша

Рекомендації

Відгуки на книгу «Намір» Любомира Дереша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *