«Намір!» Любко Дереш

«Намір!» Любко Дереш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8182 переглядів
8182 переглядів

Короткий зміст книги «Намір!» Любомира Дереша (анотація)

Цей роман побачив світ у 2006 році і був виданий у Європі величезними тиражами. Пропонуємо вашій увазі книгу «Намір!» – соціально-філософську історію про підлітка, який виявив у себе неординарні якості.

Петро – пересічний сільський хлопець, з тих, кого не люблять вчителі. Але одного разу хлопчина виявляє в себе неабиякі здібності. Він має дар феноменальної пам’яті. Більш того, може змінювати реальність. І тепер все зміниться в його житті…

Читати онлайн книгу «Намір» Любко Дереша українською мовою варто тим, хто прагне відчути подив від змісту та пограти з філософією. Автор не малює ідеалів, не нав’язує істини, але після знайомства з його твором зостається відчуття нової реальності. 

Будьте готові до ненормативної лексики. Зважаючи на те, що головний герой підліток, його форма вираження не дивує, як би не було прикро. Він пізнає цей світ і шукає себе в ньому. А чи знайде? І куди заведуть хлопця його фантазії, які змінюють реальність?

Ви можете скачати книгу «Намір» Любко Дереша безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Для тих, хто любить незвичну літературу.

Слухати аудіокнигу «Намір!» Любка Дереша онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Намір!» Любомира Дереша та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Намір!» Любомира Дереша: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Намір!» Любомира Дереша і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Намір!» Любомира Дереша

Від спілкування з нею ніколи не було похмілля, як часто трапляється, коли водишся з іншими. Бути з нею – свято. Слухати її – чиста втіха. Вона – барвиста і бурхлива. Енергійна та екологічно чиста. Після неї з іншими було прісно і нецікаво, а вже певне – токсично.

Є ж на світі такі чудові люди, котрі влучають,не цілячись

Я чую свої спогади на дотик.

Жити значить вмирати. Жити значить залишатись живим…

Рекомендації

Відгуки на книгу «Намір!» Любомира Дереша

Одна відповідь до “Намір!”

  1. Інна Інна сказав:

    Завжди підтримую наших українських авторів, на цей раз я скачала книгу Намір. Вона дуже захоплива, від неї нереально відірватись. Мені здалось, що я в якийсь момент відчула, що також маю незвичну здібність, як головний герой. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *