«Наодинці з колишнім» Ольга Сова

«Наодинці з колишнім» Ольга Сова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
655 переглядів
655 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Наодинці з колишнім» Ольги Сови (анотація)

Ця поїздка планувалась суто діловою: конференція, кілька цікавих лекцій і, звісно, неймовірний гірський пейзаж за вікном готельного номера. А ось Макс Борецький явно не вписувався в робочий графік семінарів. І зустріч з ним в найближчі років двадцять не передбачалась.

Був звичайний понеділок, неприємності почались на пероні вокзалу, продовжились в купе і невідомо чим закінчать в горах, де мені доведеться залишитись наодинці з колишнім…

Тим самим Максом, на весілля з яким в давно забутий час я не прийшла…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Наодинці з колишнім» Ольги Сови українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Наодинці з колишнім» Ольги Сови

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *