«Наприкінці приходить смерть» Аґата Крісті

«Наприкінці приходить смерть» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
130 переглядів
130 переглядів

Про книгу «Наприкінці приходить смерть» Аґати Крісті

«Наприкінці приходить смерть» або «Помста Нофрет» – не зовсім типовий для Агати Крісті роман. Він відноситься до жанру історичного детективу. Це історія вбивства підступної наложниці, яка мала місце ще у давньому Єгипті тисячі років до н.е.

Поява у родині жреця нової наложниці стає фатальною. Цей момент є точкою відліку нещасть, що, ніби каміння, посипалися на досі загалом щасливу родину. Злобна Нофрет влаштовує у домі справжню війну, безпринципно зіштовхуючи лобами усіх членів сім’ї. І навіть коли сварки у домі стають буденністю, Нофрет не заспокоюється, зводячи наклеп на синів та дружин жреця, тим самим підводячи їх під смертельну небезпеку.

Мабуть, коли-небудь підступна наложниця таки дочекалась би справжнього кровопролиття, проте цього не сталося і вона сама стала жертвою своїх інтриг.

Що сталося з Нофрет? Хто дійсно бажав їй зла? Та як вона врешті-решт помстилася ненависній їй родині? Дізнатися це ви зможете, коли розпочнете читати онлайн книгу Аґати Крісті «Наприкінці приходить смерть», перекладену українською мовою.

Яскравий стиль оповіді, закручений сюжет і несподіваний фінал – все це чекає на читача. Від цього детективу просто неможливо відірватися. У нашій електронній бібліотеці ви можете скачати всесвітньо відому книгу «Наприкінці приходить смерть» Агати Крісті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у зручному форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Наприкінці приходить смерть» Аґати Крісті

Рекомендації

Відгуки на книгу «Наприкінці приходить смерть» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *