«Наприкінці приходить смерть» Аґата Крісті

«Наприкінці приходить смерть» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2731 переглядів
2731 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Наприкінці приходить смерть» Аґати Крісті (анотація)

«Наприкінці приходить смерть» або «Помста Нофрет» – не зовсім типовий для Агати Крісті роман. Він відноситься до жанру історичного детективу. Це історія вбивства підступної наложниці, яка мала місце ще у давньому Єгипті тисячі років до н.е.

Поява у родині жреця нової наложниці стає фатальною. Цей момент є точкою відліку нещасть, що, ніби каміння, посипалися на досі загалом щасливу родину. Злобна Нофрет влаштовує у домі справжню війну, безпринципно зіштовхуючи лобами усіх членів сім’ї. І навіть коли сварки у домі стають буденністю, Нофрет не заспокоюється, зводячи наклеп на синів та дружин жреця, тим самим підводячи їх під смертельну небезпеку.

Мабуть, коли-небудь підступна наложниця таки дочекалась би справжнього кровопролиття, проте цього не сталося і вона сама стала жертвою своїх інтриг.

Що сталося з Нофрет? Хто дійсно бажав їй зла? Та як вона врешті-решт помстилася ненависній їй родині? Дізнатися це ви зможете, коли розпочнете читати онлайн книгу Аґати Крісті «Наприкінці приходить смерть», перекладену українською мовою.

Яскравий стиль оповіді, закручений сюжет і несподіваний фінал – все це чекає на читача. Від цього детективу просто неможливо відірватися. У нашій електронній бібліотеці ви можете скачати всесвітньо відому книгу «Наприкінці приходить смерть» Агати Крісті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у зручному форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Наприкінці приходить смерть» Аґати Крісті українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Наприкінці приходить смерть» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *