«Зіграй мою наречену. Наречена для боса» Холод Влада

«Зіграй мою наречену. Наречена для боса» Холод Влада

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1615 переглядів
1615 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зіграй мою наречену. Наречена для боса» Холод Влади (анотація)

Книга «Зіграй мою наречену. Наречена для боса» Холод Влади – це продовження серії любовних романів під назвою «Зіграй мою наречену». Ця серія присвячена непростим стосункам між Тимуром та Машею. У читачів може скластись враження, що весь світ налаштований проти головних героїв, і не бажає, щоб ті жили довго та щасливо. Але вони, не дивлячись ні на що, продовжують йти до свого щастя.

Головна героїня Маша вже доволі довго працює на Тимура в якості секретарки. Стосунки між цими героями давно перейшли рамки просто фахових. Між героями багато разів промайнула «іскра», проте обоє вирішили, що її роздмухування буде лишнім для них обох. Тому зараз вони перебувають в певному статусі-кво, встановивши хитку межу. До речі, читати онлайн книгу «Зіграй мою наречену. Наречена для боса» Холод Влади українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Тим часом герої не стоять на місці. Вони продовжують розвиватись. Зокрема на Тимура почали тиснути батьки, та докоряти тому, що він робить недостатньо. В приклад йому ставлять його двоюрідного брата Артема, який вже одружився. Одного разу під час зустрічі з батьками він обмовився, що вже зустрічається з дівчиною, якою була Маша. Сама вона про це не підозрювала, і Тимурові ще доведеться їй все пояснити.

Скачати книгу «Зіграй мою наречену. Наречена для боса» Холод Влади можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зіграй мою наречену. Наречена для боса» Холод Влади українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зіграй мою наречену. Наречена для боса» Холод Влади

Одна відповідь до “Зіграй мою наречену. Наречена для боса”

  1. Фаїна Фаїна сказав:

    Влада Холод знову порадувала мене класною новинкою. Якщо ви шукаєте щось легка та цікавеньке на вечір, то “Наречена для боса” саме те, що потрібно. Мені прям дуже зайшла, збережу її та повернусь через декілька місяців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *