«Наречені з того світу» Анна Моро

«Наречені з того світу» Анна Моро

  • Назва: Наречені з того світу
  • Письменник: Анна Моро
  • Рік: 2020
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Жахи і Містика
  • ISBN: 9786171283923
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
223 переглядів
223 переглядів

Про книгу «Наречені з того світу» Анни Моро

Для будь-якої дівчини тема весілля є сакральною. Кожна з нас крадькома мріє про заможного красунчика-чоловіка, пишне весілля та безтурботне сімейне життя. Мріяла про це і головна героїня книги Анни Моро «Наречені з того світу» – Рене Жерар. Проте у житті молодої дівчини все пішло шкереберть.

Спочатку майже збанкрутілий батько хоче вирішити свої фінансові проблеми за рахунок своєї дочки. Врешті-решт Рене скоряється та дає згоду на заміжжя з багатим бізнесменом Томасом. Згодом дівчина навіть звикає до свого чоловіка, розуміючи, що він – її щасливий квиток у життя.

Проте тут починається найцікавіше. Життя Рене перетворюється на справжнє жахіття, яке сповнюють кримінальні зникнення, страхи і переживання, нічні кошмари з мерцями весільному вбранні. Хто вони і до чого тут чоловік Рене? Чи вдасться їй врятувати нещасні душі? А, може, вона і сама стане нареченою з того світу? Відповіді на ці питання ви отримаєте, коли почнете читати онлайн книгу «Наречені з того світу» Анни Моро українською мовою.

Пориньте у невідоме, лякливе, проте таке цікаве потойбіччя разом з Рене. Буде страшно. Але, зрештою, це теж є вагомим аргументом на користь того, щоб прочитати твір до кінця.

Для зручності ви можете скачати книгу «Наречені з того світу» Анни Моро на свій смартфон чи ПК безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у будь-якому форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Наречені з того світу» Анни Моро

Рекомендації

Відгуки на книгу «Наречені з того світу» Анни Моро

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *