«Наречений» Микола Хвильовий

«Наречений» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
587 переглядів
587 переглядів

Про книгу «Наречений» Миколи Хвильового

Якщо і є серед українських класиків справжнє «дитя революції», то це – Микола Хвильовий, чоловік, що пожертвував найдорожчим в боротьбі за самостійність, ідеї та цінності українського народу.

У нас ви зможете читати онлайн книгу «Наречений» Миколи Хвильового українською мовою – одну з найвідоміших новел автора, написану в стилі літературного експресіонізму XX століття. На сторінках книги є все, за що ми так любимо творчість класика – щирі та відчайдушні герої, напружена атмосфера, життєвий реалізм та зміни, котрих прагнуть прості люди.

Головні герої – двоє закоханих Катруся та Михайлик, котрим несправедлива доля приготувала важке випробування. Молоді люди народились зовсім не в ту епоху. Вони стали жертвами сучасності – нових напрямків, в котрих немає місця справжнім щирим почуттям.

Катруся та Михайлик змушені приховувати свої почуття задля власної безпеки. Вони не мають змоги вільно зустрічатись, адже суспільство просто не пробачить їм цього. Залишається лише надіятись, що колись все зміниться і два закоханих серця нарешті крикнуть про свої почуття на весь світ.

Яким буде майбутнє хоробрих Катрусі та Михайлика? Чи збережуть вони своє кохання? Чи пронесуть його через роки болю, страху та жалю? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Наречений» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Наречений» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Наречений» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *