«Наркономіка. Як працює економіка картелів» Том Вейнрайт

«Наркономіка. Як працює економіка картелів» Том Вейнрайт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4556 переглядів
4556 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Наркономіка. Як працює економіка картелів» Тома Вейнрайта (анотація)

Щорічно наркокартелі отримують $300 млрд прибутку та мають 250 млн «клієнтів» у всьому світі. Ця нелегальна індустрія не поступається найбагатшим корпораціям. Важко уявити, але картелі користуються тими самими інструментами, що й різноманітні компанії з продажу техніки чи модних речей. І роблять це досить успішно.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Наркономіка. Як працює економіка картелів» Тома Вейнрайта та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Наркономіка. Як працює економіка картелів» Тома Вейнрайта: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Наркономіка. Як працює економіка картелів» Тома Вейнрайта і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Наркономіка. Як працює економіка картелів» Тома Вейнрайта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *