«Народити від чудовиська» Альбіна Яблонська

«Народити від чудовиська» Альбіна Яблонська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
120 переглядів
120 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Народити від чудовиська» Альбіни Яблонської (анотація)

— Я заберу твою свободу. Випалю душу. Ти будеш плакати, а я смакуватиму.

***

Анвар Камаєв не питав мого імені. Чи я згодна бути його іграшкою. Він просто брав і знущався. Принижував, поки я терпіла. Бо ніколи досі я не була настільки жива. Як тієї миті — в його руках. Жорстоких лапах чудовиська.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Народити від чудовиська» Альбіни Яблонської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Народити від чудовиська» Альбіни Яблонської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *