«Наш творчий мозок» Дік Свааб

«Наш творчий мозок» Дік Свааб

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
391 переглядів
391 переглядів

Про книгу «Наш творчий мозок» Діка Свааба

Чи хочете ви дізнатися, як можна впливати на свій мозок через улюблені види діяльності? Тоді праця відомого вченого-нейробіолога Діка Свааба вас захопить з перших сторінок. У своїй книзі «Наш творчий мозок» він доводить, що творчі форми спілкування сприяють унікальному розвитку мозку кожної людини і навіть мають терапевтичний ефект.

Ця праця є продовженням книги Свааба «Ми – це наш мозок» і так же захоплює читачів величезною кількістю новітніх досліджень та приголомшливих відкриттів. Проте, незважаючи на її насиченість, вона читається дуже легко через гарну структурованість та ілюстрованість. Окрім того, кожне наукове поняття пояснюється та доповнюється зрозумілими прикладами.

Поспішайте читати онлайн книгу «Наш творчий мозок» Діка Свааба українською мовою – і ви не тільки вивчите природу своєї розумової активності та здоров’я, а й дізнаєтеся, як краще розвивати дітей та організувати їхнє життя в цілому. Ви дізнаєтеся, що таке нейроестетика, синестезія та нейроархітектура, який вплив на мозок чинять нові винаходи та багато інших цікавих фактів.

Гормони й підліткова агресія, музика та інтуїція, харчування та галюцинації – автор зачіпає дуже багато тем! Наша електронна бібліотека пропонує всім бажаючим скачати книгу «Наш творчий мозок» Діка Свааба у найрозповсюдженіших форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), обравши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Наш творчий мозок» Діка Свааба

Рекомендації

Відгуки на книгу «Наш творчий мозок» Діка Свааба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *