«Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну» Володимир В’ятрович

«Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну» Володимир В’ятрович

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
681 переглядів
681 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну» Володимира В’ятровича (анотація)

Книгу «Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну» Володимир В’ятрович написав для всіх українців, щоб нагадати їм про ті уроки історії, які вже майже забулись, але про них все ж треба пам’ятати, бо без них можна втратити країну і самих себе як націю. Якщо комусь здається, що війна почалась 24 лютого 2022 року, то це не зовсім так. Тоді розпочалось повномасштабне вторгнення, але намагання знищити Україну та все українське почались задовго (і навіть не в 2014).

Автор книги – історик з великим досвідом, який найбільше цікавиться рухом опору в Україні. Він добре знає, що вся українська історія слугувала попередженням про те, що колись буде нова війна.

Уникнути цього не можна було, хто б як не намагався, бо Росія пробувала поглинути Україну ще з початку 1700-х років, коли руйнувався Батурин. У 21 столітті весь світ бачить, як нова ворожа навала знищує українські міста, просто стираючи їх разом з людьми з лиця землі.

Володимир В’ятрович – не просто історик, який вивчає минуле, а людина, яка на власні очі бачить те, що відбувається на полі бою. У цій книзі він задає питання і одразу ж дає на них відповіді, розповідаючи про те, що ж слугувало передумовами для такої широкомасштабної війни, яка розділила життя мільйонів людей на «до» та «після». Можливо, у когось нарешті відкриються очі на правду під час читання даної книги.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну» Володимира В’ятровича та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну» Володимира В’ятровича: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну» Володимира В’ятровича і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну» Володимира В’ятровича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *