«Настане день, закінчиться війна…» Петро Лущик

«Настане день, закінчиться війна…» Петро Лущик

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
886 переглядів
886 переглядів

Про книгу «Настане день, закінчиться війна…» Петра Лущика

Роман «Настане день, закінчиться війна…» – масштабна сімейна сага про кілька поколінь однієї родини, що змальовує криваві події першої половини буремного XX століття. Війни та революції, полон і знущання, злидні та приниження – це все пережили ті, хто більше за всіх мріяв про щасливе життя в незалежній Україні.

Літературний талант Петра Лущика було відзначено премією «Коронація слова-2015» – ця книга посіла третє місце серед переможців. Якщо ви хочете разом з головними героями пройтися тернистим шляхом становлення незалежності нашої неньки України, відчути біль її полоненої душі, радимо читати онлайн цей захоплюючий роман.

У центрі сюжетної лінії твору – три брати з родини Засмужних: Теодор, Іван та Юрій. Народившись у невеличкому галицькому селі Кам’янка Лісна, вони навіть не здогадувалися, що жорстока доля приготує для кожного з них низку нелюдських випробувань, змушуючи залишити сільський затишок і мирну хліборобську працю.

Війна нікого не оминає, і кожен з головних героїв книги опинився на її шляху та змусив взяти до рук зброю. Вороже оточення з боку сусідніх держав на початку минулого століття не відпускало Україну, тримаючи її в залізних лещатах, а тим часом найкращі її сини потерпали у полоні або серед смертоносних куль та з відчаєм дивилися, як рідна земля потихеньку згасає…

Книга «Настане день, закінчиться війна…» пройнята потужним історичним духом, її атмосферу відчуваєш з перших сторінок, милуючись невеличким українським селом та жахаючись від того горя, що звалилося на нещасних селян і українців загалом. Здавалося б, колись сюди колись має зазирнути щастя, проте жорна війни не зупинилися і для наступного покоління родини Засмужних. Але Петро Лущик довів: кожен, хто носив це гідне прізвище, знав, що честь, порядність і твердість характеру понад усе.

Наш сайт пропонує всім любителям пронизливих драматичних сюжетів з присмаком історичного минулого скачати «Настане день, закінчиться війна…» Петра Лущика безкоштовно та без реєстрації. У нашій бібліотеці ви знайдете цей твір у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Скачати безкоштово книгу «Настане день, закінчиться війна…» Петра Лущика

Рекомендації

Відгуки на книгу «Настане день, закінчиться війна…» Петра Лущика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *