«Настане день, закінчиться війна…» Петро Лущик

«Настане день, закінчиться війна…» Петро Лущик

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Настане день, закінчиться війна…» Петра Лущика

Роман «Настане день, закінчиться війна…» – масштабна сімейна сага про кілька поколінь однієї родини, що змальовує криваві події першої половини буремного XX століття. Війни та революції, полон і знущання, злидні та приниження – це все пережили ті, хто більше за всіх мріяв про щасливе життя в незалежній Україні.

Літературний талант Петра Лущика було відзначено премією «Коронація слова-2015» – ця книга посіла третє місце серед переможців. Якщо ви хочете разом з головними героями пройтися тернистим шляхом становлення незалежності нашої неньки України, відчути біль її полоненої душі, радимо читати онлайн цей захоплюючий роман.

У центрі сюжетної лінії твору – три брати з родини Засмужних: Теодор, Іван та Юрій. Народившись у невеличкому галицькому селі Кам’янка Лісна, вони навіть не здогадувалися, що жорстока доля приготує для кожного з них низку нелюдських випробувань, змушуючи залишити сільський затишок і мирну хліборобську працю.

Війна нікого не оминає, і кожен з головних героїв книги опинився на її шляху та змусив взяти до рук зброю. Вороже оточення з боку сусідніх держав на початку минулого століття не відпускало Україну, тримаючи її в залізних лещатах, а тим часом найкращі її сини потерпали у полоні або серед смертоносних куль та з відчаєм дивилися, як рідна земля потихеньку згасає…

Книга «Настане день, закінчиться війна…» пройнята потужним історичним духом, її атмосферу відчуваєш з перших сторінок, милуючись невеличким українським селом та жахаючись від того горя, що звалилося на нещасних селян і українців загалом. Здавалося б, колись сюди колись має зазирнути щастя, проте жорна війни не зупинилися і для наступного покоління родини Засмужних. Але Петро Лущик довів: кожен, хто носив це гідне прізвище, знав, що честь, порядність і твердість характеру понад усе.

Наш сайт пропонує всім любителям пронизливих драматичних сюжетів з присмаком історичного минулого скачати «Настане день, закінчиться війна…» Петра Лущика безкоштовно та без реєстрації. У нашій бібліотеці ви знайдете цей твір у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Настане день, закінчиться війна…» Петра Лущика

Завантажити книгу «Настане день, закінчиться війна…» у форматі:

Рекомендації

Зворотний бік світів
Зворотний бік світів Дара Корній
Зворотний бік сутіні
Зворотний бік сутіні Дара Корній
Зозулята зими
Зозулята зими Тала Владмирова, Дара Корній
Крила кольору хмар
Крила кольору хмар Тала Владмирова, Дара Корній

Відгуки на книгу «Настане день, закінчиться війна…» Петра Лущика

Комментарии для сайта Cackle