«Настане день, закінчиться війна…» Петро Лущик

«Настане день, закінчиться війна…» Петро Лущик

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1211 переглядів
1211 переглядів

Короткий зміст книги «Настане день, закінчиться війна…» Петра Лущика (анотація)

Роман «Настане день, закінчиться війна…» – масштабна сімейна сага про кілька поколінь однієї родини, що змальовує криваві події першої половини буремного XX століття. Війни та революції, полон і знущання, злидні та приниження – це все пережили ті, хто більше за всіх мріяв про щасливе життя в незалежній Україні.

Літературний талант Петра Лущика було відзначено премією «Коронація слова-2015» – ця книга посіла третє місце серед переможців. Якщо ви хочете разом з головними героями пройтися тернистим шляхом становлення незалежності нашої неньки України, відчути біль її полоненої душі, радимо читати онлайн цей захоплюючий роман.

У центрі сюжетної лінії твору – три брати з родини Засмужних: Теодор, Іван та Юрій. Народившись у невеличкому галицькому селі Кам’янка Лісна, вони навіть не здогадувалися, що жорстока доля приготує для кожного з них низку нелюдських випробувань, змушуючи залишити сільський затишок і мирну хліборобську працю.

Війна нікого не оминає, і кожен з головних героїв книги опинився на її шляху та змусив взяти до рук зброю. Вороже оточення з боку сусідніх держав на початку минулого століття не відпускало Україну, тримаючи її в залізних лещатах, а тим часом найкращі її сини потерпали у полоні або серед смертоносних куль та з відчаєм дивилися, як рідна земля потихеньку згасає…

Книга «Настане день, закінчиться війна…» пройнята потужним історичним духом, її атмосферу відчуваєш з перших сторінок, милуючись невеличким українським селом та жахаючись від того горя, що звалилося на нещасних селян і українців загалом. Здавалося б, колись сюди колись має зазирнути щастя, проте жорна війни не зупинилися і для наступного покоління родини Засмужних. Але Петро Лущик довів: кожен, хто носив це гідне прізвище, знав, що честь, порядність і твердість характеру понад усе.

Наш сайт пропонує всім любителям пронизливих драматичних сюжетів з присмаком історичного минулого скачати «Настане день, закінчиться війна…» Петра Лущика безкоштовно та без реєстрації. У нашій бібліотеці ви знайдете цей твір у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Настане день, закінчиться війна…» Петра Лущика українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Настане день, закінчиться війна…» Петра Лущика українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Настане день, закінчиться війна…» Петра Лущика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *