«Наталка-Полтавка» Іван Котляревський

«Наталка-Полтавка» Іван Котляревський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
14025 переглядів
14025 переглядів

Короткий зміст книги «Наталка-Полтавка» Івана Котляревського (анотація)

Іван Котляревський вважається основоположником сучасної української літератури – у його творах, у тому числі і в книзі «Наталка-Полтавка», звучить народна українська мова – насичена й милозвучна, яку не вдалося витіснити зі свідомості українців Російською Імперією. Ця п’єса є особливо співочою, бо проза в ній зливається з народними піснями, а образи героїв є душевними й близькими кожному українцеві.

Сюжетна лінія твору пов’язана з вічною дилемою: залишитися вірною коханому чи вийти заміж за багатого й надійного чоловіка за порадою матері. Наталка як слухняна донька погоджується виконати наказ матері, але її серце розвивається від туги за Петром, який поїхав на заробітки. Якщо ви хочете дізнатися, чим завершиться ця історія кохання, поспішайте читати онлайн книгу «Наталка-Полтавка» Івана Котляревського українською мовою.

П’єса зачіпає болючі соціальні питання простого народу, зокрема бідність та неспроможність прокормити сім’ю, шлюб проти своєї волі. Але, незважаючи на гіркоту й біль головної героїні, твір відрізняється легкістю й гумористичними нотками з деякою іронією.

Якщо ви хочете переосмислити класику й насолодитися всіма барвами української мови, пропонуємо вам скачати книгу «Наталка-Полтавка» Івана Котляревського на нашому сайті у найзручніших форматах – fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), обравши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Наталка-Полтавка» Івана Котляревського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Наталка-Полтавка» Івана Котляревського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Наталка-Полтавка» Івана Котляревського

4 відповіді до “Наталка-Полтавка”

 1. Юліана Юліана сказав:

  Книгу Котляревського «Наталка-Полтавка» я читала ще в школі, але досі періодично тягнуться руки її перечитати. Неймовірно, але цей твір зберігає свою актуальність і по теперішній день. Рекомендую.

 2. Наталія Валеріївна Наталія Валеріївна сказав:

  Дуже цікава книга!

  • Наталія Наталія сказав:

   Дуже цікава книга талановитого письменника! Про чесність і гідність дівчини та талановитого хлопця! Приємно читати твір дуже мелодійною та цікавою мовою! Поважаю український народ!

   Надала більш розкутий варіант

 3. Наталія Валеріївна Наталія Валеріївна сказав:

  Хочу придбати книгу Івана Котляревського “Наталка Полтавка” бажано безкоштовно, будь ласка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *