«Наталка-Полтавка» Іван Котляревський

«Наталка-Полтавка» Іван Котляревський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8561 переглядів
8561 переглядів

Про книгу «Наталка-Полтавка» Івана Котляревського

Іван Котляревський вважається основоположником сучасної української літератури – у його творах, у тому числі і в книзі «Наталка-Полтавка», звучить народна українська мова – насичена й милозвучна, яку не вдалося витіснити зі свідомості українців Російською Імперією. Ця п’єса є особливо співочою, бо проза в ній зливається з народними піснями, а образи героїв є душевними й близькими кожному українцеві.

Сюжетна лінія твору пов’язана з вічною дилемою: залишитися вірною коханому чи вийти заміж за багатого й надійного чоловіка за порадою матері. Наталка як слухняна донька погоджується виконати наказ матері, але її серце розвивається від туги за Петром, який поїхав на заробітки. Якщо ви хочете дізнатися, чим завершиться ця історія кохання, поспішайте читати онлайн книгу «Наталка-Полтавка» Івана Котляревського українською мовою.

П’єса зачіпає болючі соціальні питання простого народу, зокрема бідність та неспроможність прокормити сім’ю, шлюб проти своєї волі. Але, незважаючи на гіркоту й біль головної героїні, твір відрізняється легкістю й гумористичними нотками з деякою іронією.

Якщо ви хочете переосмислити класику й насолодитися всіма барвами української мови, пропонуємо вам скачати книгу «Наталка-Полтавка» Івана Котляревського на нашому сайті у найзручніших форматах – fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), обравши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Скачати безкоштово книгу «Наталка-Полтавка» Івана Котляревського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Наталка-Полтавка» Івана Котляревського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *