«Націлені на результат. Що насправді мотивує людей» Сьюзен Фовлер

«Націлені на результат. Що насправді мотивує людей» Сьюзен Фовлер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1528 переглядів
1528 переглядів

Короткий зміст книги «Націлені на результат. Що насправді мотивує людей» Сьюзен Фовлер (анотація)

Традиційна система мотивування працівників не працює — у цьому переконана бізнес-коучка Сьюзен Фовлер. Система нагород та покарань може давати лише тимчасові результати. Потрібне щось більше, щоб зарядити працівників позитивною енергією та налаштувати на стабільну роботу й найкращі результати. Чому мотивація грошима не дає бажаного результату? Чому цінності компанії не стають цінностями працівника? Чи можна навчитися мотивувати?

Книжка для всіх, хто цікавиться мотивацією, керівників усіх рівнів, HR-фахівців.

Авторка встановлює мотиваційні орієнтири, які допоможуть знайти дієві й водночас справедливі шляхи для ефективної роботи та створити середовище, що сприятиме розкриттю потенціалу вашої команди.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Націлені на результат. Що насправді мотивує людей» Сьюзен Фовлер та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Націлені на результат. Що насправді мотивує людей» Сьюзен Фовлер: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Націлені на результат. Що насправді мотивує людей» Сьюзен Фовлер і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Націлені на результат. Що насправді мотивує людей» Сьюзен Фовлер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *