«Націоналізм» Дмитро Донцов

«Націоналізм» Дмитро Донцов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
213 переглядів
213 переглядів

Короткий зміст книги «Націоналізм» Дмитра Донцова (анотація)

Книгу «Націоналізм», яку написав Дмитро Донцов, вперше було надруковано майже сотню років тому (у 1926-му), а після того її багато разів перевидавали, бо інформація у ній була цінна для читацької аудиторії в різні часи. Сам Донцов був не лише письменником, а ще й політиком і філософом, який хотів свої думки донести до людей, сформувати їх світогляд.

У автора було бажання зробити свій внесок у формування національної ідеології українців, і у цьому можна переконатись, якщо почати читати онлайн книгу «Націоналізм» Дмитра Донцова українською мовою на нашому веб-сайті.

Ідеї, які пропагував письменник, руйнували все те що втовкмачували в голови людей Ленін з Марксом, а також Драгоманов з його «демократизмом». В основі всього, як вважав Донцов, має лежати поняття людської волі, бо без неї не буде справжнього життя.

Автор думав не лише про те, що відбувається навколо у моменті «зараз», а ще й про майбутнє України. Його турбувало, що буде потім з народом, з нацією, чи буде вона взагалі існувати. Тому й намагався літератор донести свої ідеї до якомога більшої кількості людей, підштовхнути їх до дій, а не лише до роздумів.

Пропонуємо і вам познайомитись з його роботою і скачати книгу «Націоналізм» Дмитра Донцова українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Націоналізм» Дмитра Донцова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Націоналізм» Дмитра Донцова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Націоналізм» Дмитра Донцова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *