«Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців» Оксана Мороз

«Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців» Оксана Мороз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4671 переглядів
4671 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців» Оксани Мороз (анотація)

Життя сучасного українця зв’язане з постійними ризиками. Інколи ми навіть не підозрюємо, яка небезпека на нас чатує. Почавши читати онлайн книгу «Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців» Оксани Мороз українською мовою ви дізнаєтесь про існування інформаційних вірусів – загрози, котра може зламати навіть найсильнішого чоловіка.

Автор видання, талановитий маніпулятор та відомий практик, зібрала для читачів цілий список найнебезпечніших тверджень оточуючих. В кожному пункті письменниця розказує, як боротись з думками людей, котрі намагаються переконати нас в помилковості наших рішень.

Книга «Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців» – це цінний посібник для людей, що часто зіштовхуються з ворожнечею людей. Вони заважають приймати правильні рішення і роблять все, щоб ми обрали неправильний шлях.

Таких людей потрібно остерігатись. Вони не повинні бути в вашому оточенні, адже нічого корисного вони не принесуть. Автор розкаже, як визначити цих людей в потоці нових знайомств та що робити, якщо вони вже є в вашому найближчому оточенні.

Як навчитись відстоювати свою думку та переконувати інших у власній правоті? Про це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців» Оксани Мороз безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців» Оксани Мороз українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців» Оксани Мороз

Одна відповідь до “Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців”

  1. Інна Інна сказав:

    Дивно, але читаючи книгу «Нація овочів» я поступово почала розуміти, що все про що там говориться давно мені відоме. Але чомусь я перестала звертати увагу на такі банальні речі. Вважаю що цю роботу необхідно скачати всім, щоб не забувати, що вас є власна думка та вона щось то значить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *