«Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців» Оксана Мороз

«Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців» Оксана Мороз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
422 переглядів
422 переглядів

Про книгу «Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців» Оксани Мороз

Життя сучасного українця зв’язане з постійними ризиками. Інколи ми навіть не підозрюємо, яка небезпека на нас чатує. Почавши читати онлайн книгу «Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців» Оксани Мороз українською мовою ви дізнаєтесь про існування інформаційних вірусів – загрози, котра може зламати навіть найсильнішого чоловіка.

Автор видання, талановитий маніпулятор та відомий практик, зібрала для читачів цілий список найнебезпечніших тверджень оточуючих. В кожному пункті письменниця розказує, як боротись з думками людей, котрі намагаються переконати нас в помилковості наших рішень.

Книга «Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців» – це цінний посібник для людей, що часто зіштовхуються з ворожнечею людей. Вони заважають приймати правильні рішення і роблять все, щоб ми обрали неправильний шлях.

Таких людей потрібно остерігатись. Вони не повинні бути в вашому оточенні, адже нічого корисного вони не принесуть. Автор розкаже, як визначити цих людей в потоці нових знайомств та що робити, якщо вони вже є в вашому найближчому оточенні.

Як навчитись відстоювати свою думку та переконувати інших у власній правоті? Про це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців» Оксани Мороз безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців» Оксани Мороз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *