«Навчитись жити» Ольга Сокол-Торська

«Навчитись жити» Ольга Сокол-Торська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1422 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Навчитись жити» Ольги Сокол-Торської (анотація)

Книга “Навчитись жити” – це дві драматичні повісті під однією обкладинкою з кардинально різними героями, життєвими обставинами та оточенням – “Від самотності до щастя” та “Як Олексій вирішив стати багатим, та що у нього вийшло”. Проте головних героїв Олексія та Наталку об’єднує одне – вони хочуть навчитися жити по-новому, вирватися з кайданів втрачених надій та сірої буденності, що не дає можливості озирнутися навколо й насолодитися яскравістю нашого світу.

Ольга Сокол-Торська – сучасна українська письменниця, яка описує звичайне життя українців – наповнене дрібницями й великими справами, помилками й перемогами, сподіваннями й розчаруваннями. Читати її твори буде особливо цікаво невтомним шукачам сенсу буття та всім, хто любить розглядати життя в усіх його “соковитих” та об’ємних гранях.

Особливо вражає головна героїня першого оповідання Наталка – самотня дівчина, яка знаходить відраду лише у спілкуванні з тваринами. Якою б дивною чи нещасною не здавалася Наталка, кожен з нас також може віднайти у своєму серці якийсь притулок, в якому ми прагнемо сховатися від жорстокої та несправедливої реальності. Чи треба нам переступати цю межу та відкриватися назустріч багатогранному й строкатому світу з багатьма невідомими?

В життєвих історіях та образах головних героїв книги “Навчитись жити” багато хто впізнає себе. Ольга Сокол-Торська детально розкриває образи своїх персонажів, занурюючись в їхнє минуле, витягуючи з глибин дитинства те, що не дає їм спокою у дорослому житті. Проводячи своєрідну літературну “терапію”, авторка паралельно веде діалог з читачем, ніби запрошуючи його приєднатися до сеансу внутрішнього зростання, пробудження свого “Я”.

Якщо ви хочете побувати на життєвих уроках від талановитої української письменниці, прослідкувати, як змінюється вектор життєвого шляху близьких і зрозумілих нам персонажів, радимо скачати й прочитати драматичну книгу “Навчитись жити”, сповнену надзвичайної мудрості, спокою та гармонії.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Навчитись жити» Ольги Сокол-Торської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Навчитись жити» Ольги Сокол-Торської українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Навчитись жити» Ольги Сокол-Торської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *