«Навчитись жити» Ольга Сокол-Торська

«Навчитись жити» Ольга Сокол-Торська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
830 переглядів
830 переглядів

Про книгу «Навчитись жити» Ольги Сокол-Торської

Книга “Навчитись жити” – це дві драматичні повісті під однією обкладинкою з кардинально різними героями, життєвими обставинами та оточенням – “Від самотності до щастя” та “Як Олексій вирішив стати багатим, та що у нього вийшло”. Проте головних героїв Олексія та Наталку об’єднує одне – вони хочуть навчитися жити по-новому, вирватися з кайданів втрачених надій та сірої буденності, що не дає можливості озирнутися навколо й насолодитися яскравістю нашого світу.

Ольга Сокол-Торська – сучасна українська письменниця, яка описує звичайне життя українців – наповнене дрібницями й великими справами, помилками й перемогами, сподіваннями й розчаруваннями. Читати її твори буде особливо цікаво невтомним шукачам сенсу буття та всім, хто любить розглядати життя в усіх його “соковитих” та об’ємних гранях.

Особливо вражає головна героїня першого оповідання Наталка – самотня дівчина, яка знаходить відраду лише у спілкуванні з тваринами. Якою б дивною чи нещасною не здавалася Наталка, кожен з нас також може віднайти у своєму серці якийсь притулок, в якому ми прагнемо сховатися від жорстокої та несправедливої реальності. Чи треба нам переступати цю межу та відкриватися назустріч багатогранному й строкатому світу з багатьма невідомими?

В життєвих історіях та образах головних героїв книги “Навчитись жити” багато хто впізнає себе. Ольга Сокол-Торська детально розкриває образи своїх персонажів, занурюючись в їхнє минуле, витягуючи з глибин дитинства те, що не дає їм спокою у дорослому житті. Проводячи своєрідну літературну “терапію”, авторка паралельно веде діалог з читачем, ніби запрошуючи його приєднатися до сеансу внутрішнього зростання, пробудження свого “Я”.

Якщо ви хочете побувати на життєвих уроках від талановитої української письменниці, прослідкувати, як змінюється вектор життєвого шляху близьких і зрозумілих нам персонажів, радимо скачати й прочитати драматичну книгу “Навчитись жити”, сповнену надзвичайної мудрості, спокою та гармонії.

Скачати безкоштово книгу «Навчитись жити» Ольги Сокол-Торської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Навчитись жити» Ольги Сокол-Торської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *