«Навчитись жити» Ольга Сокол-Торська

«Навчитись жити» Ольга Сокол-Торська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Навчитись жити» Ольги Сокол-Торської

Книга “Навчитись жити” – це дві драматичні повісті під однією обкладинкою з кардинально різними героями, життєвими обставинами та оточенням – “Від самотності до щастя” та “Як Олексій вирішив стати багатим, та що у нього вийшло”. Проте головних героїв Олексія та Наталку об’єднує одне – вони хочуть навчитися жити по-новому, вирватися з кайданів втрачених надій та сірої буденності, що не дає можливості озирнутися навколо й насолодитися яскравістю нашого світу.

Ольга Сокол-Торська – сучасна українська письменниця, яка описує звичайне життя українців – наповнене дрібницями й великими справами, помилками й перемогами, сподіваннями й розчаруваннями. Читати її твори буде особливо цікаво невтомним шукачам сенсу буття та всім, хто любить розглядати життя в усіх його “соковитих” та об’ємних гранях.

Особливо вражає головна героїня першого оповідання Наталка – самотня дівчина, яка знаходить відраду лише у спілкуванні з тваринами. Якою б дивною чи нещасною не здавалася Наталка, кожен з нас також може віднайти у своєму серці якийсь притулок, в якому ми прагнемо сховатися від жорстокої та несправедливої реальності. Чи треба нам переступати цю межу та відкриватися назустріч багатогранному й строкатому світу з багатьма невідомими?

В життєвих історіях та образах головних героїв книги “Навчитись жити” багато хто впізнає себе. Ольга Сокол-Торська детально розкриває образи своїх персонажів, занурюючись в їхнє минуле, витягуючи з глибин дитинства те, що не дає їм спокою у дорослому житті. Проводячи своєрідну літературну “терапію”, авторка паралельно веде діалог з читачем, ніби запрошуючи його приєднатися до сеансу внутрішнього зростання, пробудження свого “Я”.

Якщо ви хочете побувати на життєвих уроках від талановитої української письменниці, прослідкувати, як змінюється вектор життєвого шляху близьких і зрозумілих нам персонажів, радимо скачати й прочитати драматичну книгу “Навчитись жити”, сповнену надзвичайної мудрості, спокою та гармонії.

Завантажити безкоштовно книгу «Навчитись жити» Ольги Сокол-Торської

Рекомендації

Львів. Кава. Любов (збірка)
Львів. Кава. Любов (збірка) Леся Олендій, Наталія Гурницька, Ніка Нікалео, Дара Корній
Львів. Вишні. Дощі (збірник)
Львів. Вишні. Дощі (збір... Анастасія Нікуліна, Наталія Лапіна, Дара Корній, Світлана Горбань, Ніка Нікалео
Волонтери. Мобілізація добра
Волонтери. Мобілізація д... Гаська Шиян, Ірина Славінська, Андрій Любка, Макс Кідрук
ДНК
ДНК Андрій Анатолійович Кокотюха, Фоззі, Володимир Рафєєнко, Юрій Павлович Винничук, Макс Кідрук

Відгуки на книгу «Навчитись жити» Ольги Сокол-Торської