«Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» Вікторія Горбунова

«Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» Вікторія Горбунова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8535 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» Вікторії Горбунової (анотація)

Книга «Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» Вікторії Горбунової допоможе батькам знайти відповіді на запитання, які турбують багатьох. Звісно, люблячі тата і мами прагнуть зробити так, щоб їх дитина виросла успішною, впевненою, самостійною (і ще цілий список різних якостей), але як її при цьому виховати, не травмувавши психіку надмірними вимогами або гіперопікою? Як стати авторитетом в очах дитини, не залякуючи її і не караючи?

Добре, що можна читати онлайн книгу «Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» Вікторії Горбунової українською мовою і знаходити потрібну і таку важливу інформацію. Авторка точно знає, про що пише, бо вона психолог зі стажем, а ще мама, тому й сама проходила усі ті труднощі, з якими стикаються й інші батьки. Оскільки у професійному плані вона працювала не лише з дорослими, а й з дітьми, тому бачила, яку небезпеку можуть нести деякі методики раннього розвитку і чому бути «слухняним відмінником» зручно для дорослих, але погано для самих школярів.

Хто хоче дізнатись, як знаходити підхід до дітей, радимо скачати книгу «Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» Вікторії Горбунової безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Виховання дітей – справа відповідальна, і вчитись цьому ніколи не пізно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» Вікторії Горбунової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» Вікторії Горбунової українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» Вікторії Горбунової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *