«Навіжена» Іван Нечуй-Левицький

«Навіжена» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
544 переглядів
544 переглядів

Про книгу «Навіжена» Івана Нечуя-Левицького

Книга «Навіжена» написана таким відомим українським письменником, як Іван Нечуй-Левицький. Повість побачила світ у 1891 році та змальовувала реалії тогочасного суспільства, ставлячи акцент на цінності життя людини.

Повість «Навіжена» Івана Нечуя-Левицького торкається теми життя української інтелігенції в тогочасній Україні. Автор намагається якомога реалістичніше зобразити те, з якими проблемами зіштовхуються люди вищого класу. Головні герої намагаються знайти себе в неймовірно важких умовах того часу. Адже нові суспільні умови кидають виклик усталеному життю міської інтелігенції, яка є менш пристосована до всіляких змін в народі.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Навіжена» Івана Нечуя-Левицького українською мовою, то поринете в часи, коли шаленими темпами йшов розвиток капіталізму в тогочасній Україні, коли селяни масово кидали свої насиджені місця та перебирались в міста, у пошуках кращої долі, працюючи на заводах та фабриках.

Скачати книгу «Навіжена» Івана Нечуя-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Навіжена» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Навіжена» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *