«Назавжди поруч ти..» Ксана Рейлі

«Назавжди поруч ти..» Ксана Рейлі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
414 переглядів
414 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Назавжди поруч ти..» Ксани Рейлі (анотація)

Я думала, що більше ніколи з ним не зустрінуся, але доля вирішила інакше. Він розбив моє серце, коли я зізналась йому у своїх почуттях. І тоді — я поїхала. Якомога далі від нього, щоб забути. Та тепер мені довелося повернутися і ми змушені терпіти один одного кожен день. Я його ненавиджу за невзаємність, а він…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Назавжди поруч ти..» Ксани Рейлі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Назавжди поруч ти..» Ксани Рейлі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *