«Назустріч долі» Ольга Кобилянська

«Назустріч долі» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1198 переглядів
1198 переглядів

Короткий зміст книги «Назустріч долі» Ольги Кобилянської (анотація)

Книга «Назустріч долі» письменниці Ольги Кобилянської присвячена подіям Першої світової війни. В своєму оповіданні авторка відходить від камерних історій одного чи декількох персонажів, та пише про значно ширше коло подій і розкриває долі великої кількості людей – цілого села, що було під нависом хаосу воєнного часу. Головним діючим персонажем є маленька дівчинка Настка, через призму сприйняття якої читач буде спостерігати на сторінках повісті жах війни з її жорстокістю та руйнівною силою.

Сюжет полягає в поступовому дорослішанні маленької дівчинки, яка через війну втрачає друзів та близьких. Спасителем дівчинки виступає самотній чоловік, що разом з нею покидає буремний край. Новела є психологічною та показує, як сильно можуть змінити обставини людину, навіть якщо вона дитина.

Кобилянська дійсно вміє змальовувати внутрішній портрет людини та демонструвати його читачеві. Останньому залишається лише спостерігати за сюжетом та умовами, в яких опиняються персонажі на сторінках.

Скачати книгу «Назустріч долі» з-під пера Ольги Кобилянської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Дізнатися про долю дитини, яка опиняється в умовах охопленого війною світу, читач зможе, почавши читати онлайн книгу «Назустріч долі» Ольги Кобилянської українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Назустріч долі» Ольги Кобилянської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Назустріч долі» Ольги Кобилянської українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Назустріч долі» Ольги Кобилянської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *