«Називай мене Мері…» Андрій Кокотюха

«Називай мене Мері…» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1827 переглядів
1827 переглядів

Короткий зміст книги «Називай мене Мері…» Андрія Кокотюхи (анотація)

Книга «Називай мене Мері» – глибока і повчальна детективна історія з відбитками нуарного роману, де яскраво і без прикрас зображена гірка правда нашого життя. Андрій Анатолійович Кокотюха розпочинає свій роман класичною детективною сценою, проте згодом він перетворюється у багатовимірне соціально-кримінальне полотно, де яскраво простежується сучасні українські реалії з війною на Сході, шаленим прагненням вирватися із злиднів будь-якою ціною та політичними аферами у столиці.

На перших сторінках книги ми знайомимося з головним героєм – колишнім поліцейським Олегом Кобзарем, який одного дня вранці знаходить біля себе труп, перебуваючи при цьому у власному помешканні. З цього часу він стає злочинцем, якого оголошено в розшук. Рятуючись від розставлених пасток, чоловік вирішує розпочати власне розслідування, щоб знайти справжнього вбивцю. Єдина людина, яка вірить йому і допомагає у цій нелегкій та смертельно небезпечній справі – слідча Віра Холод, жінка з залізною витримкою, здатна на все заради перемоги справедливості.

У романі «Називай мене Мері» зустрічається багато жіночих і чоловічих персонажів. Кожен з них – уособлення особливої віри та надії, ілюзій та сподівань, знівеченої долі або надто великих розчарувань, щоб сприймати життя з вдячністю. У сплетінні життєвих шляхів цих людей читачеві відкриваються мудрі життєві істини, здобуваються цінні життєві уроки, знаходяться відповіді на вічні питання, правильно розставляються пріоритети.

У книгах Кокотюхи важливим є кожний штрих, який майстерно доповнює образи героїв та зображену дійсність. У Києві, на відміну від Донбасу, не стріляють, проте страшно не лише під кулями. Політичні переслідування, злочинні угруповання та відчайдушні намагання врятуватися ціною життя інших – це те, про що замовчують, вважаючи сучасну Україну процвітаючою та демократичною державою. Почніть читати онлайн цей строкатий роман – і ви будете здивовані відвертістю та влучністю автора.

Ви можете скачати «Називай мене Мері» Андрія Анатолійовича Кокотюхи в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf. Цей та інший твори українського письменника ми пропонуємо поціновувачам якісної та глибокої літератури безкоштовно та без реєстрації.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Називай мене Мері…» Андрія Кокотюхи та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Називай мене Мері…» Андрія Кокотюхи: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Називай мене Мері…» Андрія Кокотюхи і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Називай мене Мері…» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *