«Називай мене Мері» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Називай мене Мері» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
377 переглядів
377 переглядів

Про книгу «Називай мене Мері» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Книга «Називай мене Мері» – глибока і повчальна детективна історія з відбитками нуарного роману, де яскраво і без прикрас зображена гірка правда нашого життя. Андрій Анатолійович Кокотюха розпочинає свій роман класичною детективною сценою, проте згодом він перетворюється у багатовимірне соціально-кримінальне полотно, де яскраво простежується сучасні українські реалії з війною на Сході, шаленим прагненням вирватися із злиднів будь-якою ціною та політичними аферами у столиці.

На перших сторінках книги ми знайомимося з головним героєм – колишнім поліцейським Олегом Кобзарем, який одного дня вранці знаходить біля себе труп, перебуваючи при цьому у власному помешканні. З цього часу він стає злочинцем, якого оголошено в розшук. Рятуючись від розставлених пасток, чоловік вирішує розпочати власне розслідування, щоб знайти справжнього вбивцю. Єдина людина, яка вірить йому і допомагає у цій нелегкій та смертельно небезпечній справі – слідча Віра Холод, жінка з залізною витримкою, здатна на все заради перемоги справедливості.

У романі «Називай мене Мері» зустрічається багато жіночих і чоловічих персонажів. Кожен з них – уособлення особливої віри та надії, ілюзій та сподівань, знівеченої долі або надто великих розчарувань, щоб сприймати життя з вдячністю. У сплетінні життєвих шляхів цих людей читачеві відкриваються мудрі життєві істини, здобуваються цінні життєві уроки, знаходяться відповіді на вічні питання, правильно розставляються пріоритети.

У книгах Кокотюхи важливим є кожний штрих, який майстерно доповнює образи героїв та зображену дійсність. У Києві, на відміну від Донбасу, не стріляють, проте страшно не лише під кулями. Політичні переслідування, злочинні угруповання та відчайдушні намагання врятуватися ціною життя інших – це те, про що замовчують, вважаючи сучасну Україну процвітаючою та демократичною державою. Почніть читати онлайн цей строкатий роман – і ви будете здивовані відвертістю та влучністю автора.

Ви можете скачати «Називай мене Мері» Андрія Анатолійовича Кокотюхи в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf. Цей та інший твори українського письменника ми пропонуємо поціновувачам якісної та глибокої літератури безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Називай мене Мері» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна