«Називай мене своїм ім’ям (Називай мене своїм ім’ям)» Андре Асіман

«Називай мене своїм ім’ям (Називай мене своїм ім’ям)» Андре Асіман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
15945 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Називай мене своїм ім’ям (Називай мене своїм ім’ям)» Андре Асімана (анотація)

Книга «Називай мене своїм ім’ям» – історія з-під пера письменника Андре Асімана. В своїй новій книзі автор демонструє читачу історію кохання, яка сповнена красивих барв та чарівних краєвидів. Письменник в своєму фірмовому стилі розкриває нову історію про почуття.

Стиль автора полягає в легкості його книг – вони не перевантажені важкими філософськими думками, а, напроти, дають читачеві змогу розслабитись та відпочити. Розкриваючи в історії сюжет, автор поступово підводить читача до досить неочікуваного фіналу, який зможе захопити читача після прочитання книги. Читати онлайн книгу «Називай мене своїм ім’ям» за авторства Андре Асімана українською мовою користуючись нашим електронним ресурсом.

Події в романі відбуваються в Італії. Настільки старовинній, настільки ж романтичній країні. Автор ніби смакує всю красу на зачарованість цієї країни. Це проявляється майже у всьому – від описання пляжів та людей, до того, що вони п’ють та їдять. Асіман бачить красу у всьому, і намагається поділитись нею з читачем. Сама історія, в першу чергу, змушує читача подивитись на себе, та відкрити в собі щось нове. Через історію про перше кохання письменник розкриває душі та серця, і це все на фоні морського бризу.

Скачати книгу «Називай мене своїм ім’ям» Андре Асімана безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Називай мене своїм ім’ям (Називай мене своїм ім’ям)» Андре Асімана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Називай мене своїм ім’ям (Називай мене своїм ім’ям)» Андре Асімана російською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Називай мене своїм ім’ям (Називай мене своїм ім’ям)» Андре Асімана

2 відповіді до “Називай мене своїм ім’ям (Називай мене своїм ім’ям)”

  1. Жана Жана сказав:

    Найкраща книга!!!

  2. Ірина Ірина сказав:

    Читаючи книгу «Називай мене своїм ім’ям» мені захотілось відчути себе десь на березі моря, в підлітковому віці, коли ще зовсім немає проблем та турбот. Вона на стільки легка та приємна, що я не встигла зрозуміти, як швидко сторінки закінчились. Певно через деякий час я ще раз перечитаю цю книгу ще з великим задоволенням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *