«Не-ангел» Сергій Гридін

«Не-ангел» Сергій Гридін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1122 переглядів
1122 переглядів

Про книгу «Не-ангел» Сергія Гридіна

Книга «Не-ангел» – один з найбільш хвилюючих творів про випробування та проблеми, що чекають на нас у підлітковому віці. У центр сюжетної лінії повісті Сергій Гридін поставив восьмикласника Олеся – доброго та чуйного хлопця зі своїми мріями та прагненнями. Він був готовий прийняти світ до своїх обійм, але він виявився занадто жорстоким і несправедливим. Хлопець був зламаний його неймовірним тиском, але саме в цьому ми отримаємо безцінний досвід, а з ним – сили жити далі.

Лесика всі у родині вважали ангелом – чуйний до чужих проблем, добрий і щирий. Проте, подорослішавши, Олесь поринув у світ своїх думок і бажань, через свою вразливість став більше придивлятися до несправедливості та емоційно реагувати на неї.

Перші конфлікти стали виникати у спілкуванні з батьками – хлопець завжди мріяв мати окрему кімнату, адже, живучи з батьками в тісній «хрущовці», постійно відчував себе загнаним у кут. Нестерпний батько-тиран зруйнував ілюзії хлопця про щасливу родину. Що залишалося Лесику? Шукати спокою та підтримки за межами домівки.

Досвід спілкування з ровесниками виявився не менш сумний. Справжніх друзів у головного героя книги так і не з’явилось – ніхто не підтримував хлопця в його захопленні книгами. Усі жили своїм віртуальним життям, не вилазячи з комп’ютерів та гаджетів.

Здавалося б, знайомство з дівчиною відкрило двері новим почуттям, проте вона вмирає в онколікарні, залишивши Олеся в розпачі та зневірі у цьому світі. Чи зможе підліток вирватися з цього полону безвиході та наповнити своє життя яскравими фарбами? Якщо хочете отримати відповідь на це питання, поспішайте скачати «Не-ангел» Сергія Гридіна.

Книга розкриває основну небезпеку, яка може спіткати розчарованих життям підлітків – некерований вплив вулиці, що може зламати життя молодої людини. Але в той же час вулиця дає неабиякий досвід, моральні уроки та розв’язання дилем, за допомогою яких починаєш бачити не чорно-біле життя, а різноманітні відтінки сірого.

Пропонуємо читати онлайн повість «Не-ангел» у нашій віртуальній бібліотеці – тут ви знайдете її безкоштовно та без реєстрації. Для скачування ми пропонуємо матеріали у найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не-ангел» Сергія Гридіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *