«Не-ангел» Сергій Гридін

«Не-ангел» Сергій Гридін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Не-ангел» Сергія Гридіна

Книга «Не-ангел» – один з найбільш хвилюючих творів про випробування та проблеми, що чекають на нас у підлітковому віці. У центр сюжетної лінії повісті Сергій Гридін поставив восьмикласника Олеся – доброго та чуйного хлопця зі своїми мріями та прагненнями. Він був готовий прийняти світ до своїх обійм, але він виявився занадто жорстоким і несправедливим. Хлопець був зламаний його неймовірним тиском, але саме в цьому ми отримаємо безцінний досвід, а з ним – сили жити далі.

Лесика всі у родині вважали ангелом – чуйний до чужих проблем, добрий і щирий. Проте, подорослішавши, Олесь поринув у світ своїх думок і бажань, через свою вразливість став більше придивлятися до несправедливості та емоційно реагувати на неї.

Перші конфлікти стали виникати у спілкуванні з батьками – хлопець завжди мріяв мати окрему кімнату, адже, живучи з батьками в тісній «хрущовці», постійно відчував себе загнаним у кут. Нестерпний батько-тиран зруйнував ілюзії хлопця про щасливу родину. Що залишалося Лесику? Шукати спокою та підтримки за межами домівки.

Досвід спілкування з ровесниками виявився не менш сумний. Справжніх друзів у головного героя книги так і не з’явилось – ніхто не підтримував хлопця в його захопленні книгами. Усі жили своїм віртуальним життям, не вилазячи з комп’ютерів та гаджетів.

Здавалося б, знайомство з дівчиною відкрило двері новим почуттям, проте вона вмирає в онколікарні, залишивши Олеся в розпачі та зневірі у цьому світі. Чи зможе підліток вирватися з цього полону безвиході та наповнити своє життя яскравими фарбами? Якщо хочете отримати відповідь на це питання, поспішайте скачати «Не-ангел» Сергія Гридіна.

Книга розкриває основну небезпеку, яка може спіткати розчарованих життям підлітків – некерований вплив вулиці, що може зламати життя молодої людини. Але в той же час вулиця дає неабиякий досвід, моральні уроки та розв’язання дилем, за допомогою яких починаєш бачити не чорно-біле життя, а різноманітні відтінки сірого.

Пропонуємо читати онлайн повість «Не-ангел» у нашій віртуальній бібліотеці – тут ви знайдете її безкоштовно та без реєстрації. Для скачування ми пропонуємо матеріали у найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Вересові меди
Вересові меди Надія Гуменюк
Танець білої тополі
Танець білої тополі Надія Гуменюк
Гніздо горлиці
Гніздо горлиці Леся Олендій
Замкнене коло
Замкнене коло Світлана Талан

Відгуки на книгу «Не-ангел» Сергія Гридіна